سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: فیفا سرانجام قانون جنجالی را تصویب کرد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش سه: فيفا سرانجام براي استفاده از دوربين خط دورازه موافقت خود را اعلام کرد.

به نقل از ساکرنت، فيفا پس از بررسي هاي فراوان در نهايت به استفاده دوربين خط دروازه راي مثبت داد که اين تکنولوژي از جام جهاني 2014 برزيل به شکل رسمي مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به علاوه از تکنولوژي دوربين خط دروازه در جام کنفدراسيون ها که از 15 ژوئن (25 خرداد) در همين کشور برگزار خواهد شد نيز به عنوان دوره آزمايشي استفاده خواهد شد.

در بيانيه اي که در اين زمينه منتشر شده آمده: «پس از استفاده موفقيت آميز تکنولوژي دوربين خط دروازه در جام باشگاه هاي جهان در ژاپن در دسامبر 2012، فيفا تصميم گرفته تا از اين تکنولوژي در جام کنفدراسيون هاي سال 2013 و جام جهاني 2014 برزيل استفاده کند. هدف از اين کار، کمک به داوران در تشخيص گل هاي به ثمر رسيده است.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.