پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: طلب حلالیت جواد رضویان از مهران مدیری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 بازیگر و کارگردان فیلم ها و مجموعه های طنز مهران مدیری را کاپیتان حیطه طنز در سینما و تلویزیون می داند.

جواد رضویان شنبه شب مهمان «گفتگوی تنهایی» شبکه چهار سیما بود.

او در ابتدای صحبت هایش گفت: «خداوند فرم صورتی به من داده که در بد ترین شرایط روحی اطرافیانم تصور می کنند لبخند به لب دارم و این نعمتی است خدادادی که من برای آن هیچ تلاشی نکردم.»

رضویان ادامه داد: «خوشحالم در هر شرایطی لبخند به لب دارم و می توانم اطرافیانم را شاد کنم. این فرصتی است که خداوند برای من قائل شده است.»

طلب حلالیت جواد رضویان از مهران مدیری

کارگردان مجموعه تلویزیونی «مهمانان ویژه» گفت: «من از بچگی اصلا به کارهای نمایشی علاقه ای نداشتم. در مدرسه هم هر وقت صحبت تئا تر می شد فرار می کردم، اما سال 73 با مهران غفوریان در دانشگاه هنر و معماری هم دانشکده ای بودم. مدیری ازم خواست یک روز با او سر صحنه فیلمبرداری «لبخند سوم» به کارگردانی امیر سماواتی بروم و همه چیز از آنجا شروع شد.»

او ادامه داد: «هیچ وقت فکر نمی کردم بانی لبخند مردم شوم و این بسیار ارزشمند است.»

رضویان در پاسخ به این سئوال که در حرفه بازیگری کسی هست که از دیدن او خوشحال نشود، گفت: «بله کسانی در این حرفه هستند که از دیدن و فعال بودن من خیلی خوشحال نمی شوند. امیدوارم خداوند این قوت را به من بدهد و کسانی که از دیدن من خوشحال نمی شوند هم به مرور نظرشان نسبت به من عوض شود.»

او ادامه داد: «ما به این دنیا آمدیم که همدیگر را دوست داشته باشیم. به قول پدربزرگم، زندگی هنر تحمل کردن است.»

رضویان در پاسخ به این سئوال که آیا تا بحال دلش شکسته، گفت: «بابت همه دل شکستن ها هم باز خدا را شکر می کنم.»

بازیگر فیلم سینمایی «اخلاقتو خوب کن» گفت: «مدتی قبل من مصاحبه ای را از مهران مدیری خواندم که درباره من صحبت هایی کرده بود که همراه دلتنگی و کمی دلخوری بود و گفته بود جواد رضویان بی معرفت است.»

او ادامه داد: «من قلبا مهران مدیری را دوست دارم و به او مدیونم بابت اطمینانی که به من کرد. از همین جا به او می گویم اگر دلخوری از من دارد مقابل مردم از او می خواهم من را حلال کند. مهران مدیری کاپیتان حیطه طنز سینما و تلویزیون است و امیدوارم حضورش را از من دریغ نکند.»

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.