چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بچه‌های زیر 5 سال و هوای آلوده ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله سیب سبز: ابتلا به آلرژی و آسم یکی از اصلی ترین دغدغه های ساکنان شهرهای شلوغ است. اگر شما می خواهید احتمال ابتلا به این مشکلات را کمتر کنید و زندگی سالم تری داشته باشید، این توصیه ها را جدی بگیرید.

بچه‌های زیر 5 سال و هوای آلوده

آسم یکی از بیماری های آلرژیک است که دستگاه تنفس را مبتلا می کند. این بیماری معمولا با خس خس سینه، سرفه و حمله های تنگی نفس در بیماران همراه است. آسم بیماری شایعی است که نزدیک به 7-6 درصد جمعیت جهان را مبتلا کرده است. در ادامه با تاثیر آلاینده های شهری بر بروز یا تشدید این بیماری آشنا می شویم.

  • مواد حاصل از سوخت خودروها از اصلی ترین آلاینده های محیطی در شهر های بزرگ هستند که مشکلات جدی ای را برای شهروندان به همراه آورده است. آزبست یک ماده معدنی است که هنوز هم در بسیاری از صنایع کشور مان مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده یکی از آلاینده هایی است که گرچه در ابتلای افراد به آسم و آلرژی نقشی را ایفا نمی کند اما می تواند به بالاتر رفتن آمار سرطان پرده جنب (پرده ای که دور ریه است) بینجامد.

  • سوخت خودرو ها از دیگر آلاینده هایی است که خطر ابتلا به آسم و تشدید عوارض بیماری را به دنبال دارد. گاز یکی از این سوخت هاست که میزان آلایندگی آن گرچه دستگاه تنفسی را به خطر می اندازد اما نسبت به دیگر سوخت های رایج فسیلی کمترین خطر را برای سلامت افراد به دنبال دارد.

  • کودکان زیر 5 سال، افراد بالاي 65 سال، بیماران مبتلا به آسم، دیابت، برونشیت مزمن و آمفیزم و کسانی که شغل شان در محیط بیرون است، بیشتر از هرکسی در معرض ابتلا به مشکلات تنفسی قرار دارند. اما در این میان، خودروهای گازوئیلی باتوجه به اینکه میزان گوگرد موجود در این سوخت بالاتر از استاندارد است با ایجاد ذرات معلق در تشدید مشکلات تنفسی این بیماران تاثیر قابل توجهی می گذارد.

  • نباید از یاد برد که خطرات این آلاینده ها در کودکان بسیار جدی تر از بزرگسالان است، چراکه آنها به نسبت وزن خود هنگام فعالیت نزدیک به پنج برابر یک فرد بالغ هوا به ریه خود وارد می کنند و به همین دلیل در هوای آلوده، عوارض بیشتری متوجه آنها می شود.

  • برخلاف تصور عموم، استفاده از ماسک در هوای آلوده هیچ تاثیری در پیشگیری از خطرات آن ندارد. ماسک تنها در شرایطی می تواند به سلامت افراد کمک کند که آلودگی همراه با ریزگرد ها و ذرات معلق ده میکرون باشد که معمولا در این فصل، میزان این ذرات بسیار کم است. والدین بهتر است به جای کمک گرفتن از ماسک با اولیای مدرسه صحبت کنند تا فرزندشان در روزهای اوج آلودگی هوا در محیط بیرون ورزش نکند و حضور کمتری در فضای باز داشته باشد.

والدینی که فرزند مبتلا به آسم دارند یا خود به این بیماری دچار هستند باید درمان های متداولی که پزشک تجویز کرده را زیر نظر او انجام دهند. افراد باید درمانشان را جدی بگیرند و بدون اجازه پزشک، آن را تغییر ندهند. افرادی که بیماری ریوی دارند، حتی در شرایطی که احساس می کنند هیچ مشکل تنفسی ندارند هم نباید درمانشان را به هیچ عنوان قطع کنند. کسانی که سرماخوردگی طولانی مدت یا سرفه های طولانی بدون دلیل دارند باید برای فهمیدن اینکه مبتلا به آسم هستند به پزشک مراجعه کرده و با یک تشخیص صحیح، مراحل درمان را طی کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.