سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزگارنو: پس از بحث ها و انتقادات فراوان به انتخاب جان کری به عنوان نامزد تصدی پست وزارت خارجه دولت جدید اوباما بدلیل مواضع قبلی وی در قبال ایران و سوریه، برخی اخبار منتشر شده از ایرانی بودن داماد وزیر جدید امور خارجه آمریکا حکایت دارد.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

بهروز - برایان - والا ناهید و وانسا کری دختر وزیر امور خارجه آمریکا

به گزارش خبرنگار مشرق،با مشخص شدن نامزد وزارت کلیدی امور خارجه در دولت جدید اوباما، بسیاری از جمهوری خواهان و نومحافظه کاران نزدیک به لابی اسرائیل روند تخریب جان کری و عدم تایید وی در سنا را آغاز کردند.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

انتقادات به جان کری بیشتر به مواضع وی در قبال برنامه هسته ای ایران و تاکید بر حل دیپلماتیک آن، روابط نزدیک با بشار اسد، ابراز تمایل برای سفر به تهران و ... متمرکز شده بود. اما در نهایت جان کری با تاکید بر بکارگیری تمام توان خود برای بازداشتن ایران از دستیابی به سلاح هسته ای، خیال جمهوری خواهان راحت شد و سنا جان کری را برای تصدی وزارت خارجه آمریکا تایید کرد.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

پس از رای مثبت سنا به جان کری، اخباری مبنی بر ایرانی بودن داماد وزیر امور خارجه آمریکا منتشر شد.

براساس این اخبار، وانسا کری دختر کوچک جان کری از همسر اولش در سال 2009 با یک پزشک ایرانی ساکن آمریکا ازدواج کرده است. جولیا ترون همسر اول جان کری و ماد وانسا در سال 2006 درگذشت.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

دکتر بهروز – برایان - والا ناهید جراح مغز و اعصاب به همراه همسرش وانسا کری در بیمارستان ماساچوست بوستون مشغول طبابت هستند. دکتر بهروز والا ناهید همچنین استادیار دانشگاه هاروارد در رشته جراحی اعصاب نیز هست.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

مراسم عروسی بهروز ناهید و وانسا کری

دکتر وانسا کری و بهروز والا ناهید در همین بیمارستان در سال 2005 با یکدیگر آشنا شدند و پس از 4 سال در سال 2009 رسما ازدواج کردند. بنابر برخی اخبار غیررسمی، این زوج پیش تر به ایران نیز سفر کرده اند.

داماد ایرانی وزیر امور خارجه آمریکا کیست؟ + تصاویر

بهروز والا ناهید فرزند دکتر نوشین پور حسن و دکتر رضا ناهید است که آن ها نیز سا ل هاست در آمریکا و در شهر لس آنجلس ساکن هستند.

منتقدان کری پس از انتشار این خبر ابراز نگرانی کرده اند که احساسات جان کری نسبت به ایران که بعضا آن را ابراز کرده است – مانند تمایل به سفر به ایران و مخالفت با تشدید فشارها و حمله نظامی به ایران – بدلیل وجود روابط عاطفی با یک خانواده ایرانی است و این ارتباطات می تواند بر سیاست های وی در قبال ایران تاثیرگذار باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.