چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات قیمت و شرایط جدید پیش فروش سکه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: براساس برنامه بانک مرکزی، دور جدید پیش فروش سکه از هفته آینده آغاز می شود.

دولت با محوریت بانک مرکزی و به منظور مدیریت نقدینگی پایان سال و همچنین قیمتها در بازار سکه، از هفته آینده دور جدید پیش فروش سکه را آغاز خواهد کرد.

در دور جدید پیش فروش سکه برای متقاضیان سقف خرید تعیین می شود، این در حالی است که در دور گذشته در پیش فروش سکه محدودیتی وجود نداشت.

برهمین اساس، گفته می شود دو سناریو برای سقف خرید برای هر نفر ( 5 و 10 عدد) سکه تمام بهار آزادی در حالی بررسی است که به احتمال زیاد، سقف 10 عدد سکه نهایی خواهد شد.

به احتمال زیاد، قیمت پیش فروش سکه بیش از یک میلیون تومان و زمان تحول آن دو مرحله ای - چهارماه و شش ماهه یا یکساله- خواهد بود.

پیگیری های خبرنگار مهر نشان می دهد: مدت زمان دور جدید پیش فروش سکه بعید است بیش از یک ماهه باشد و پس از این مدت، پیش فروش متوقف خواهد شد.

در همین حال، قیمت های جدید قرار است در اواخر هر هفته براساس قیمت های جهانی و بازار تعیین و به بانک عرضه کننده سکه های پیش فروشی (بانک ملی ایران) ابلاغ شود.

مالیات حدود 60 هزار تومانی نیز برای هر قطعه سکه پیش فروشی پیش بینی شده است که در موقع تحویل، از خریداران دریافت خواهد شد.

فعالان بازار سکه پیش بینی می کنند قیمت سکه در روزها، هفته ها و ماه های آینده ( زمان تحویل سکه های پیش فروشی) روند نزولی را تجربه خواهد کرد.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.