سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افشاگری فیروزی از لیدری که او را سکته داد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: علی فیروزی که به دلیل حمله قلبی در بیمارستان نفت اهواز بستری است، وضعیت حال حاضر خود را خوب دانست و از شایعه سکته مغزی اش توسط برخی رسانه ها ابراز ناراحتی کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در تشریح علت این اتفاق گفت: هفته گذشته قبل از دیدار با گهر یکسری افراد که به دنبال تیم هستند، مشکلاتی برای من به وجود آوردند تا من نتوانم مقابل گهر روی نیمکت بنشینم و می گفتند که کارت مربیگری من مشکل دارد.

وی ادامه داد: این در حالی است که من اولین دوره A آسیایی ام را زیر نظر یک مدرس مالزیایی گذرانده ام و جدا از مدرک Aآسیا، دو کلاس فشرده در انگلیس پشت سر گذاشتم. در کل این افراد برای من مشکل ایجاد کردند تا روی نیمکت نباشم و این عوامل باعث شد، کارت بازی من برای دیدار با گهر صادر نشود.

فیروزی افزود: به هر حال کارت من برای دیدار با گهر صادر نشد و نتوانستم روی نیمکت بنشینم که تیم ما از این موضوع ضرر کرد. من به خاطر همین مسایل، دو روز تمرین تیم را رها کردم و به فدراسیون رفتم تا کارم را دنبال کنم و درنهایت مشکلم حل شد.

وی بیان کرد: این افراد می خواستند کاری کنند که در بازی با سپاهان هم روی نیمکت تیمم نباشم در حالی که مشکل من رفع شد و روی نیمکت نشستم اما این افراد از این موضوع ناراحت شدند و موضوعات پیش آمده باعث شد من تحت فشار قرار بگیرم. من مربی ای هستم که سالیان سال مربی گری کرده ام. سال 90-89 نیز روی نیمکت استقلال اهواز نشستم که آن موقع هم کارتم صادر شد و هیچ مشکلی از این بابت نداشتم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: متاسفانه در آبادان آدم های خوب، زیاد هستند و از همه مهم تر یک لیدری وجود دارد به نام "ر. ق" که از تمام مربیان قبلی نفت پول می گرفته و حتی با کلمات رکیک و یا تهدید، بازیکنان را وادار می کرد که به آن ها پول بدهند.

وی ادامه داد: از وقتی که سرمربی تیم شدم به بازیکنام گفتم اگر یک نفر به این آدم پول داد، از تیم اخراجش می کنم. در کل این موضوعات به من فشار وارد کرد. بعد از بازی با سپاهان این فرد به تعویض های تیم معترض بود در حالی که تعویض هایی که انجام دادم، تیم را هجومی تر کرد.

فیروزی گفت: این فرد هنگام سوارشدن ما به اتوبوس، به بازیکنان تیمم توهین کرد و من برای دفاع از بازیکنانم جلوی او ایستادم و به او گفتم دیگر مثل گذشته نیست که بتوانی از بازیکن یا مربی باج بگیری که این مسایل روی حال من تاثیر گذاشت و حالم را بد کرد.

وی افزود: زمانی که وارد فرودگاه اصفهان شدیم برای چک کردن فشارم به اورژانس فرودگاه رفتم که فشارم کمی بالا بود و در آن جا یک قرص به من دادند و فشارم پایین آمد ولی متاسفانه همان موقع ما پرواز داشتیم و هنگامی که روی ارتفاع رفتیم، با اوج گرفتن، وضعیت فشار من کمی بدتر شد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: زمانی که به اهواز رسیدیم و قصد داشتیم به آبادان برویم، با اصرار دوستان برای بررسی بیشتر وضعیتم به بیمارستان نفت اهواز آمدم که پزشک گفت در شرف یک حمله قلبی بودی که خوشبختانه به موقع به بیمارستان رسیدی و اگر به آبادان می رفتی ممکن بود که وضعیتت بدتر شود و خوشبختانه اکنون نیز وضعیتم خوب است.

وی بیان کرد: پزشک معالجم گفته است که باید 24 ساعت در CCU تحت مراقبت باشم و 48 ساعت بعد هم باید مجددا آزمایش بدهم تا درنهایت ببینیم نظر پزشک چیست.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.