سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرگ 36 هندی در ازدحام ایستگاه قطار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: بر اثر ازدحام در ایستگاه قطار شهر الله آباد در جنوب هند شب گذشته دستکم 36 نفر جان باختند.

در واپسین روز برگزاری آیین هندوها در کناره رود "گنگ" که سالانه میزبان دهها میلیون زائر هندو است، ازدحام موجود در ایستگاه قطار الله آباد به هنگام بازگشت از این مراسم سبب مرگ 36 نفر شد.

گفته می شود علت این حادثه فروریختن یکی از پله های ایستگاه راه آهن الله آباد به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت بوده است. 23 نفر از کشته شدگان زن هستند.

فستیوال سالانه دعا و نیایش و بخشایش گناهان هندوها در رود گنگ بزرگترین فستیوال و گردهمایی مذهبی در جهان است که امسال حدود 30 میلیون هندو بدن های خود را در آب شستند.

بر اساس باور هندوها شستشو در این آب سبب بخشایش گناهان می شود.

مرگ 36 هندی در ازدحام ایستگاه قطار

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.