سه شنبه ۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین هدیه بنزینی احمدی‌ نژاد؟! - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: همزمان با خودکفایی و افزایش تولید بنزین ایران، احتمال اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی قوت گرفته و در صورت موافقت رئیس جمهور، این سهمیه در روزهای پایانی اسفند به کارت هوشمند سوخت خودروها واریز می شود.

از ابتدای سالجاری تاکنون متوسط مصرف بنزین کشور به 65 میلیون لیتر در روز افزایش یافته که با ورود به نیمه دوم سال و کاهش سفرهای برون شهری، متوسط مصرف این فرآورده استراتژیک نفتی به مرز 62 میلیون لیتر در روز کاهش یافته است.

در حال حاضر به طور متوسط روزانه 58 تا 60 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه های موجود نفت تولید می شود که ظرفیت تولید بنزین کشور به مرز 70 میلیون لیتر در روز تا پایان اسفند ماه سالجاری افزایش می یابد.

بر این اساس با بهره برداری از مجتمع بنزین سازی RFCC پالایشگاه نفت شازند و طرح بنزین سازی پالایشگاه نفت لاوان در مجموع روزانه حدود 10 تا 12 میلیون لیتر دیگر به ظرفیت تولید بنزین افزوده خواهد شد.

در این صورت علاوه بر توقف کامل تولید بنزین در مجتمع های پتروشیمی و مثبت شدن تراز تولید و مصرف این محصول استراتژیک نفتی، حتی امکان صادرات 2 تا سه میلیون لیتر بنزین هم فراهم می شود.

از این رو با توجه به خودکفایی کامل کشور از واردات بنزین و وجود ظرفیت مازاد، احتمال اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی توسط هیات دولت و با دستور رئیس جمهور قوت گرفته است.

پیگیری های خبرنگار ما نشان می دهد که در حال حاضر سهمیه ویژه بنزین نوروزی به عنوان یکی از سناریوها در سطح دولت مطرح است.

اختصاص سهمیه نوروز در انتظار دستور رئیس جمهور

یک مقام مسئول در وزارت نفت با تاکید بر اینکه تاکنون طرح و یا پیشنهادی توسط وزارت نفت و یا ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور برای اختصای سهمیه ویژه بنزین نوروزی به دولت ارسال نشده است، گفت: اما با توجه به افزایش تولید بنزین، احتمال اختصاص این سهمیه ویزه بنزین وجود دارد.

وی با اعلام اینکه در شرایط فعلی کشور از ظرفیت مناسب ذخیره بنزین برخوردار است، تصریح کرد: از این رو در صورت اختصاص سهمیه 40 تا 50 لیتری ویژه نوروزی، امکان تامین این حجم بنزین وجود دارد.

این مقام مسئول تنها چالش پیش روی در اختصاص سهمیه ویزه بنزین نوروزی را برنامه نویسی سامانه هوشمند سوخت عنوان کرد و افزود: برای اختصاص سهمیه نوروزی که جدا از سهمیه های عادی ماهانه بوده باید یک برنامه نرم افزاری ویژه طراحی و پیاده سازی شود.

به گفته وی، طراحی و تدوین این برنامه ویژه نرم افزاری در سامانه هوشمند سوخت نیاز به زمان نیاز دارد و چنانچه تا اواسط اسفند اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی توسط دولت ابلاغ شود امکان اختصاص آن در روزهای پایانی سال وجود درد.

در همین حال مصطفی کشکولی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به آغاز ذخیره سازی بنزین نوروزی، گفته است: در حال حاضر هماهنگی و برنامه ریزی برای انتقال، ذخیره سازی و توزیع بنزین و گازوئیل در انبارهای نفت، ناوگان نفتکش های جاده پیما و جایگاه های سوخت آغاز شده است.

پیش بینی ها نشان می دهد که در روزهای پایانی سالجاری متوسط مصرف بنزین کشور با افزایش سفرهای برون شهری از مرز 75 تا 80 میلیون لیتر در روز عبور کند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.