چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کنسرت های عجیب ستاره های پاپ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

بر اساس این گزارش، احسان خواجه امیری در روز جمعه ساعت 18:30 در سانس اول سالن میلاد نمایشگاه بین المللی پذیرای دوستدارانش خواهد بود و بلافاصله پس از اتمام این اجرا و رأس ساعت 21:30 فرزاد فرزین با ارکستر خودش پذیرای مخاطبانش می شود.

کنسرت های عجیب ستاره های پاپ

حاشیه های اجرای قطعات تیتراژ سریال قلب یخی که در مقاطعی از سال برعهده هر کدام از این دو خواننده بوده و تنش های رسانه ای زیادی را هم در پی داشت، از جمله ماجراهای خبرساز این همزمانی اجراست. قیمت بلیت های این برنامه 20 و 30 و 40 و 50 و 60 تعیین شده و از هم اکنون در سایت های معتبر، بلیت های این اجراها به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.