چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جلسه رویانیان با گل‌محمدی و پروین - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ورزش سه: مديرعامل باشگاه پرسپوليس فردا نشست هاي جداگانه و ويژه اي با علي پروين و يحيي گل محمدي خواهد داشت.

سايت باشگاه پرسپوليس از برگزاري جلسه بين مديرعامل اين باشگاه با يحيي گل محمدي و علي پروين خبر داده است. اين سايت نوشته است: محمد رويانيان فردا (سه شنبه) به منظور بررسي وضعيت تيم و دريافت گزارشي از عملکرد آن با علي پروين مدير کميته فني و يحيي گل محمدي سرمربي تيم جلسات جداگانه اي خواهد داشت.

پس از يازدهمين تساوي پرسپوليس در ليگ دوازدهم، محمد رويانيان با اشاره به خرج هاي انجام گرفته از سوي اين باشگاه گفت که بعضي از بازيکنان اين تيم هنوز با ارزش جايگاه تيم شان آشنا نشده اند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.