چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سلحشور: قبل از انقلاب سینما آتش زدم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: کارگردان سینما و تلویزیون گفت: سینمای اسلامی به دنبال دروغ نیست و حقایق را بیان می کند و انسان محوری ندارد.

فرج الله سلحشور صبح امروز در اختتامیه جشنواره شعر و سرود انقلاب در فرهنگسرای انقلاب اسلامی اظهار کرد: قبل از انقلاب اسلامی ماهیت سینما برای مردم روشن بود و خانواده های مذهبی با سینما و تلویزیون هیچ کاری نداشتند و ما به خوبی می دانستیم که سینما کانال ورود فرهنگ بیگانه به کشور ما است.

وی افزود: پس از انقلاب اسلامی شرایط کاملا تغییر کرد و افرادی مذهبی وارد سینما شدند اما چون هیچ تجربه ای نداشتند، مسئولین تصمیم گرفتند همان هنرمندان قبل از انقلاب را وارد سینما کنند و کاری که نباید اتفاق می افتاد،افتاد.

وی ادامه داد: من جزء کسانی بودم که قبل از انقلاب سینما آتش زدم و متاسفانه بعد از انقلاب برای همان سینماها موزه درست شد و هنوز هم از آنها حمایت می شود.

سلحشور خاطر نشان کرد: اوایل انقلاب قرار بود تنها افراد مذهبی وارد این حوزه شوند اما کم کم حتی یک نفر از آنها باقی نماند و محسن مخملباف یکی از همان افراد بود، سینما قاتل افراد خودخواه است، افرادی که تنها به دنبال شهرت هستند و تمام ارزش هایشان را به خاطر شهرت زیر پا می گذارند.

وی بیان کرد: سینمای اسلامی به دنبال دروغ نیست و حقایق را بیان می کند و انسان محوری ندارد، به این معنا که نظر شخصی اش را بیان نمی کند؛ همچنین سینما به دنبال زیبایی ظاهری قصه نیست و زیبایی در مکتب ما یعنی چیزی که با چشم دیده نمی شود.

سلحشور تصریح کرد: تنها کسی که خوب می داند این سینما چیست، مقام معظم رهبری هستند و ایشان بر این عقیده اند که باید ماهیت سینمای ما تغییر کند و بر اساس اصول دینی و اخلاقی خودمان باشد نه فرهنگ غرب، که به همه ما اثبات شده آنها دشمن ما هستند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.