چهارشنبه ۲ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سعید مرتضوی بازداشت شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصرایران - دادستانی تهران ، از بازداشت سعید مرتضوی خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی دادستانی تهران دقایقی بعد از نیمه شب ، در خبری کوتاه اعلام کرد: سعید مرتضوی بازداشت شد.

دادستانی تهران ، اطلاعات بیشتری در این باره منتشر نکرده است.

مرتضوی کیست؟

سعید مرتضوی ، متولد 1346 شهرستان تفت استان یزد است. وی قبل از این که به تهران بیاید ، قاضی دادگاه های یزد بود. سپس به تهران آمد و ریاست دادگاه مطبوعات را بر عهده گرفت. سپس از سال 1381 تا 1388 ، دادستان تهران شد.

او در جریان حوادث بعد از انتخابات 88 ، در پرونده کهریزک که طی آن دهها نفر شکنجه شدند و 4 تن جان باختند ، متهم و سپس از مقام قضاوت تعلیق شد.

چندی پیش ، سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد که دادگاه متهمان کهریزک ، اسفند امسال برگزار می شود.

مرتضوی بعد از عزل از دادستانی تهران ، از سوی احمدی نژاد جذب دولت شد و به عنوان رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشغول به کار شد. او در اسفند سال گذشته ، با نظر مستقیم رئیس جمهور ، به عنوان رئیس سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد ، انتصابی که واکنش های فراوانی را به ویژه در مجلس به دنبال داشت و حتی مجلس وقت ، تهدید به استیضاح وزیر کار کرد.

با این حال ، قضیه با پادر میانی غلامعلی حداد عادل ، موقتاً فیصله یافت زیرا حداد ، به نمایندگان گفت که از مرتضوی قول گرفته است که استعفا کند. با این حال خبری از استعفای مرتضوی نشد و مجلس هشتم به پایان رسید.

در چنین شرایطی ، دیوان عدالت اداری ، وارد پرونده شد و ریاست مرتضوی بر این سازمان را "غیرقانونی" اعلام کرد. در پی این حکم قضایی ، دولت با تغییر شکلی در عنوان سازمان ، کوشید به ریاست مرتضوی وجاهت قانونی دهد ولی این کار نیز ثمر نداد و نهایتاً مرتضوی برکنار شد ؛ اما این ، تنها ظاهر ماجرا بود زیرا بلافاصله ، مرتضوی به جای خودش و این بار تحت عنوان "سرپرست" منصوب شد!

دولت برای این که عهده وزیر کار را از پاسخگویی در برابر مجلس خالی از مسوولیت کند ، در مصوبه ای ، اختیار عزل و نصب رئیس سازمان تأمین اجتماعی را از وزیر گرفت و به معاون اول داد و حکم سرپرستی مرتضوی نیز با امضای محمدرضا رحیمی صادر شد.

با این حال ، مجلس که نسبت به این قانونگریزی حساس تر شده بود ، روز 15 بهمن ، وزیر کار را بعد از یک جلسه جنجالی ، استیضاح و برکنار نمود. برغم برکناری وزیر ، مرتضوی هنوز در رأس سازمان تأمین اجتماعی قرار داشت و این در شرایطی بود که دستگاه قضا ، تصدی او بر این سازمان و تصرف بر اموالش را غیرقانونی اعلام کرده بود.

سرانجام در شامگاه 16 بهمن 1391 ، سعید مرتضوی که روزگاری حکم بازداشت صادر می کرد ، از سوی همان نهادی که زمانی رئیس و قدرت بلامنازعش بود ، بازداشت شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.