شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

برترین ها:در نمایشگاه تفنگ شهر رالیف کارولینای شمالی، به علت شلیک ناگهانی گلوله در محل کنترل امنیتی، سه نفر مجروح شدند. بازدیدکنندگان دیگر پس از اعلام تخلیه محل، از این نمایشگاه خارج شدند و فرار کردند.

به گزارش برترین ها، دو نفر دیگر نیز همانروز در نمایشگاه های تفنگ اوهایو و ایندیانا مجروح شدند و گفته می شود که هر سه حادثه تصادفی بوده اند.

در نمایشگاه تفنگ و چاقوی شهر رالیف، در حالی که صاحب یک شات گان در حال باز کردن پوشش آن برای نشان دادن به افسر اجرای قانون و کنترل آن در ورودی امنیتی بود، بطور تصادفی چند گلوله شلیک شد و سه نفر از جمله صاحب تفنگ مجروح شدند.

خانم کاترین نیوسام که شاهد ماجرا بود به ایستگاه محلی WRAL گفت: «اعلام کردند که فوراً ساختمان را تخلیه کنیم. بنابراین همه به سمت درهای خروجی هجوم آوردند.»

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

گری لین ویلسون 36 ساله، صاحب شات گان، اسلحه خود را به نمایشگاه آورده بود تا آن را به یک خریدار خصوصی نشان دهد.

کلانتر دانی هریسون گفت که خیلی زود است بفهمیم که آیا ویلسون محکوم می شود یا خیر، ولی به نظر می رسد که یک تصادف بوده است.

نمایشگاه کارولینای شمالی یک رویداد فصلی است که معمولاً هزاران نفر از آن بازدید می کنند. این نمایشگاه دو روزه صبح روز شنبه تعطیل شد و روز یکشنبه مجدداً باز می شود.

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

در اوهایو، یک فروشنده تفنگ در حال بررسی یک تفنگ نیمه اتوماتیک بود که روز شنبه خریده بود و ناگهان بطور تصادفی ماشه را کشید و دوستش را مجروح کرد. او خشاب تفنگ را درآورده بود، ولی گویا یک گلوله در خان اسلحه باقیمانده بود. پلیس می گوید ظاهراً گلوله به زمین خورده و کمانه کرده و به بازو و پای دوست صاحب اسلحه خورده است. این مرد با هلیکوپتر به بیمارستانی در 30 مایلی نمایشگاه در کلیولند رسانده شد.

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

این تیراندازی ها درست همان روزی اتفاق افتادند که هزاران مدافع حمل سلاح در پایتخت های ایالات آمریکا جمع شده بودند تا در مقابل محدودیت های سختگیرانه حمل سلاح، تظاهرات کنند.

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

وحشت مردم از یک تیراندازی تصادفی!+عکس

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.