چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برادران سرخابی فوتبال ایران! +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: مهدی و مرتضی فنونی زاده شاید شیرین ترین و رفیق ترین برادران فوتبالی تاریخ ایرانند که همیشه با هم می گویند و می خندند.

مهدی و مرتضی فنونی زاده مشهورترین برادرانی هستند که با پیراهن دو تیم استقلال و پرسپولیس مقابل هم بازی کرده اند.

در تاریخ دربی های پایتخت چند بار اتفاق افتاده است که دو برادر از یک خانواده در قالب دو تیم مختلف مقابل هم قرار گرفته اند. حسین و علی قاضی شعار اولین برادرانی بودن که مقابل هم بازی کردند. حسین دروازه بان استقلال در 3 دربی بود و علی نیز مدافع پرسپولیس در یک دربی بود.

فریدون و مسعود معینی نیز دومین گروه از برادران سرخابی بودند که در دهه 50 مقابل هم بازی کردند. فریدون 11 بار برای پرسپولیس و مسعود 4 بار برای استقلال بازی کرد. پس از آن نوبت بیانی ها بود که در یک دربی مقابل هم قرار گرفتند: دربی سال 65 در جام باشگاههای تهران. شاهین 12 بار برای استقلال بازی کرد، اما شاهرخ یک بار برای پرسپولیس و 11 بار برای استقلال در دربی به میدان رفته است. برادران فنونی زاده نیز چهارمین گروه برادران سرخابی هستند که در دربی مقابل هم قرار گرفته اند: مرتضی در 10 دربی برای پرسپولیس و مهدی در در 5 دربی برای استقلال بازی کرد. این عکس نیز مربوط به دربی 4 بهمن 1370 است که دو برادر مقابل هم قرار گرفتند. مسابقه ای که با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

برادران سرخابی فوتبال ایران! +عکس

این دو خاطرات جذابی از دربی ها داشتند که یکی از جذاب ترین خاطرات شان جایی بود که مهدی فنونی زاده برای مان گفت:« علی آقا مربی پرسپولیس بود و مربی ما در تیم ملی راستش ما حسابی از علی آقا حساب می بردیم. ولی دیدم زدن پای چشم عباس سرخاب را آوردن بالا بچه کبود شده بود. من حسابی خونم به جوش آمد گفتم:« عباس کی زدت گفت ندیدم یکی از دفاع ها بود. دویدم رفت تو رختکن پرسپولیس واسه دعوا. در را باز کردم دیدم علی آقا نشسته ، زدم به سیم آخر گفتم کدوم فلان ، فلان شده ای (!!!) زده زیر چشم عباس سرخاب. ضعیف گیر آوردین؟ » باقی خاطره را با فریاد بلندی از خنده ، مرتضی تعریف می کند:« گفتم:« هوی مهدی آروم باشد ، داری به خودمون فحش می دی ! من زدم زیر چشمش آخه خیلی اذیت می کرد! بابا سرخاب هم خیلی تیز و بز بود ناقلا!»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.