پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گفتگوی نمایندگان با فائزه هاشمی در اوین ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خانه ملت: رئیس کمیته امنیت مجلس با اعلام خبر بازدید برخی اعضای کمیته امنیت مجلس از زندان اوین، گفت: با برخی زندانیان بند امنیتی و پرونده تخلف سه هزار میلیاردی گفت و گو شد.

محمدرضا محسنی ثانی گفت: در بازدید امروز اعضای کمیته امنیت مجلس از اوین، با فائزه هاشمی به عنوان نماینده زنان زندانی گفت وگو کردیم.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست، فائزه هاشمی درخواست آزادی مشروط و مرخصی تعدای از زنان زندانی را مطرح کرد و خواستار استفاده بیشتر زنان زندانی از امکانات تلفنی شد، ضمن آنکه دیگر زنان زندانی نیز هر کدام به طور فردی با نمایندگان مجلس گفت وگو کرده و مسائل خود را مطرح کردند.

دیدار کمیته امنیت با زندانیان امنیتی و تخلف ۳هزارمیلیاردتومانی

رئیس کمیته امنیت مجلس با یادآوری دیدار اعضای این کمیته با زندانیان بند امنیتی زندان اوین، تصریح کرد: در بند زندانیان امنیتی با تعداد زیادی از زندانیان فتنه مانند میردامادی، بادکوبه ای، رجایی، عبدالله مؤمنی، علیرضا بهشتی و دیگران به طور مفصل گفت وگو و صحبت شد؛ به گونه ای که به همه نظرات آنها گوش کرده و به دیدگاه هایشان توجه کردیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این بازدید، با زندانیان پرونده های جاسوسی، اعضای منافقین و نیز زندانیان پرونده تخلف سه هزار میلیارد تومانی دیدار و گفت وگو و به دیدگاه هایشان توجه شد.

رضایت عمومی زندانیان امنیتی از وضعیت زندان

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا زاندانیان از وضعیت خود راضی بودند؟، تصریح کرد: به جز یک یا دو مورد که از وضعیت غذای زندان ناراضی بودند، دیگر کسی از وضعیت کلی زندان گله مند نبود و رضایت عمومی داشتند.

محسنی ثانی ادامه داد: ما نیز در بررسی هایمان متوجه شدیم وضعیت عمومی زندانیان راضی کننده است؛ به گونه ای که زندانیان بندامنیتی تلویزیون و روزنامه دارند و هم آنهایی که به فعالیت های مطالعاتی و پژوهشی اقدام می کنند، همه ملزومات در اختیارشان بود.

رئیس کمیته امنیت مجلس افزود: این بازدید از طرف کمیسیون امنیت ملی مجلس نبوده و اعضای کمیته امنیت در راستای وظایف خود تصمیم به انجام آن گرفتند؛ ضمن اینکه گزارش بعد از جمع بندی، فردا به کمیسیون ارائه شده و در صورتی که در کمیسیون امنیت ملی مجلس به این نتیجه برسیم که در صحن علنی ارائه شود، این کار انجام خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.