دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تجاوز به دختر 18 ساله معلول توسط مرد هوسران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دادگاه تجدیدنظر بحرین حکم حبس ابد یک مرد ایرانی به جرم تجاوز به یکی از دوستان دختر (فرزند) خود، را تایید کرد.

این مرد 38 ساله در سپتامبر سال گذشته به دلیل تجاوز به یک دختر 18 ساله که دچار ناتوانی ذهنی است، به زندان محکوم شد. وی بعدتر علیه این رای در دادگاه عالی درخواست تجدید نظر کرد که این دادگاه نیز محکومیت وی را تایید کرده است.

این مرد که به عنوان نگهبان یک ساختمان مشغول به کار بود، در 28 ژانویه سال گذشته یکی از دوستان دختر خود را که گفته می شود، ظرفیت عقلی در حد یک کودک 8 ساله دارد را به خانه اش برده و از وی خواسته تا به اطاق خوابش برود و در آنجا به این دختر تجاوز کرده است.

وی پس از این که قربانی ماجرا را برای خانواده اش تعریف کرده و گفته بود که پدر یکی از دوستانش وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است، توسط پلیس دستگیر و سپس در دادگاه محاکمه شد.

بر اساس اسناد دادگاه، آزمایشات DNA نشان می دهد که این مرد به شاکی تجاوز کرده است.

این مرد ایرانی دارای سابقه کیفری شامل 10 مورد معامله مواد مخدر، دزدی و سوء استفاده اخلاقی از یک پسر 18 ساله است. وی به دلیل جرایم قبلی اش به 10 سال زندان محکوم شده بود، اما بعدتر در دادگاه تبرئه شد.

وکل مدافع این متجاوز گفت: برای آخرین بار از دیوان عالی بحرین درخواست تجدید نظر خواهد کرد تا بتواند مجازات موکلش را کاهش دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.