پنجشنبه ۳ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: چرا باید به سمت اعدام در ملاء عام برویم؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایلنا: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص اعدام در ملاءعام اظهار کرد: خیلی بد است که در کشورهای اسلامی، افرادی لات، قمه کشی کنند.

وقتی چنین کاری می کنند مستحق اشد مجازات هستند. عبدالرضا عزیزی با تاکید بر این مطلب گفت: باید با این افراد برخورد جدی شود که به نظر من برخورد خوبی هم صورت گرفته است و اینطوری همه می فهمند که کشور بدون صاحب نیست که هر کسی هر کاری دلش خواست، انجام دهد.

عزیزی یادآور شد: متاسفانه ما در پیشگیری اولیه دچار مشکل هستیم. یعنی ما باید در جامعه کاری انجام دهیم که افراد به سمت ناهنجاری اجتماعی نروند ولی اگر رفتند این برخورد مناسب است. وی ادامه داد: اگر در پیشگیری اولیه موفق نبودیم، مجبوریم برای گسترده تر نشدن این حوادث به سمت این نوع از اعدام ها برویم.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درخصوص آثار مشاهده اعدام در ملاءعام توسط مردم نیز اذعان داشت: مردم اشتباه می کنند که فرزندان خود را برای دیدن این صحنه ها می برند. چون بچه ها نباید صحنه های خشن را ببینند اما بزرگ ترها باید تماشا کنند که درس عبرتی برایشان می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.