دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سرقت 50 میلیونی از سر صحنه یک فیلم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه بانی فیلم: سارقان شنبه شب گذشته 50 میلیون تومان از آکسسوار و وسایل تصویربردری را از سر صحنه یک فیلم تلویزیونی به سرقت بردند!

در حالی که تصویربرداری فیلم تلویزیونی «مثل یک خواب» از جمعه گذشته در لوکیشن تیراژه واقع در اشرفی اصفهانی آغاز شده است، سارقان شنبه شب در زمان تعطیلی پروژه با شکستن قفل های سینه موبیل، اقدام به سرقت اموال تولید کردند.

به گفته فاطمه مسلمی، تهیه کننده این تله فیلم، این اموال که به طور امانی در اختیار سازندگان بوده شامل وسایل مختلف تصویربرداری اعم از چراغ دوقلو، کانال، لیزر، آرک 1200، چراغ دو کیلو، دو لایت، گیتوی 120 و... بوده که ارزش تقریبی آنها بالغ بر 50 میلیون تومان می شود.

پلیس با حضور در سر صحنه اقدام به انجام تحقیقات و صورت برداری کردند. با این وجود، این اتفاق وقفه ای در فیلمبرداری ایجاد نکرد. تله فیلم مثل یک خواب به کارگردانی و نویسندگی رضا غفاری اعتبار و تهیه کنندگی فاطمه مسلمی در تهران کلید خورده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.