دوشنبه ۲۸ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 دیوارها تاثیرگذارترین سطوح در هر فضا هستند. رنگ، بافت و شكل دیوارها می تواند محیطی ساده، رسمی، دراماتیک یا فانتزی ایجاد کند. علاوه بر رنگ آمیزی و کاغذ دیواری و تکنیک هایی مانند پتینه، استفاده از استیکرها برای تغییر در دیوارهای ساده امکان پذیر است. استیکرها راه حلی ساده و کم هزینه برای تغییر اتاق ها هستند. علاوه بر دیوارها بر روی کاشی، سرامیک، وسایل آشپزخانه، شیشه و روکش های چوبی قابل اجرا هستند، البته سطح زیرین آنها باید کاملا صاف و بدون هر گونه برجستگی باشد.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

رنگ آمیزی یا استفاده از کاغذ دیواری در تمامي اتاق ها همیشه به سادگی امکان پذیر نیست. در فضاهایی مانند آشپزخانه نیز تعویض قسمت های بین کابینت زمینی و دیواری چندان مقرون به صرفه نخواهد بود. بنابراین، حتی به عنوان تغییری کوتاه مدت یا برای پوشاندن عیوب دیوارها می توان از استیکرها استفاده کرد كه نصب آنها ساده و آسان است. قسمت پشت استیکرها دارای چسب است و به سادگی به سطوح می چسبد، می توان آنها را بدون ماندن جای چسب، کند یا جابه جا کرد. اگر طرح مورد علاقه خود را پیدا نکردید، می توانید آن را طراحی و روی ورقه های چسب دار اجرا کنید. دستگاه های کاتر پلاتر هر طرحی را روی رول های چسب دار می برند. طرح های ساده را نيز با قیچی معمولی هم می توان برید.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

استیکرها کاربردهایي گوناگون دارند. آنها می توانند نقطه کانونی اتاق باشند، فضاها را تفکیک یا تعریف کنند، عیوب دیوارها را بپوشانند و خطای دید ایجاد کنند و یکی از روش های افزودن رنگ به دیوارهایی با رنگ های خنثی یا تک  رنگ هستند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

اتاق هایی مانند اتاق کودک طی مراحل نوزادی، نوپایی، خردسالی و نوجوانی باید دچار تغییر در طراحی دکوراسیون شوند. گاهي روند تغییر علاقه مندی ها و سلیقه کودک بسیار سریع و والدین مجبور به ایجاد تحولی اساسی در اتاق کودک می شوند. یکی از راه های پیشنهادی ما استفاده از استیکرهای مخصوص هر سن برای ایجاد فضای مناسب با سن کودک است.

استیکرها طرح هايي متنوع دارند؛ مکان های خاص، طبیعت، شخصیت های کارتونی، شکل های هندسی و ... از جمله انواع پرطرفدار استیکرها هستند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

اگر به بازتاب نور و اشیاء براق علاقه دارید، استیکرهای آینه ای را برای اتاق خواب یا اتاق نشیمن انتخاب کنید. برای انتخاب محل نصب استیکرهای آینه ای به بازتاب منظره روبروی آن توجه داشته باشید. استیکرها به فضا عمق و بعد می دهند و باعث بازتاب نور می شوند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

استیکرهایی از جنس مخمل، چوب، فلز، انواع کاغذهای بافت دار و ترکیب مواد نیز از انواع دیگر استیکرها هستند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

استیکرهای هوشمند در واقع باتری های خورشیدی هستند که طي روز انرژی خورشید را ذخیره کرده، شب ها با بازتاب نوری ملایم باعث زیبایی دیوارها می شوند. برخی از استیکرها برای استفاده دور پریزها و کلیدها استفاده می شوند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

فضاي حمامي ساده با كاشي هاي تك رنگ را مي توان به كمك استيكرهايي با طرح دريا يا موجودات دريايي به محيطي جديد تبديل كرد. در آشپزخانه نيز روي كابينت هاي ساده افزودن چند موضوع مانند ظروف آشپزخانه، صيفي جات و سبزي ها باعث تغيير حال و هواي افراد خانواده خواهد شد.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

اگر جمله خاصي مد نظرتان است كه دوست داريد هميشه جلوي چشمتان باشد با استفاده از استيكر ها اين جمله را روي ديوار اجرا كنید.

نصب موتور ساده ساعت به همراه عقربه ها روي ديوار و استفاده از استيكر به جاي اعداد ساعت، ايده   اي مناسب براي اتاق كودكان جوانان اتاق نشيمن و محيط آشپزخانه است.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

اگر از صندلي هاي چوبي يا فايبرگلاس خود خسته شده ايد، مي توانيد از استيكرهاي مخصوص پشت صندلي ها استفاده كنيد كه از طرح هاي كلاسيك تا مدرن با تنوع بسيار زياد وجود دارند.

سيم هاي وسايل الكترونيكي معمولا فضاي زيادي را روي كف اتاق ها اشغال كرده، نمايي ناخوشايند را به وجود مي آورند كه مي توان آنها را داخل پاكت هاي پلاستيكي ساده مخفي كرده و سطح پاكت را با استيكرهاي زيبا تزيين كرد.

اگر تصميم داريد در قسمتي از فضاي منزل يا محل كار خود از استيكرها استفاده كنيد، چند پيشنهاد براي انتخاب نوع و محل و نصب آن ارائه مي كنيم:

  • قبل از خريد استيكر به مساحت موجود و قابل استفاده روي ديوار توجه كنيد. ممكن است وسايلي مانند مبلمان، پرده ها يا حتي اكسسوري ها فضاي ديوار را محدود سازند.
  • به كاربرد فضايي كه مي خواهيد استيكر را در آن جا نصب كنيد، توجه داشته باشيد. موضوع استيكرها از عوامل مهم در انتخاب آنهاست.
  • رنگ استيكر مورد نظر بايد با رنگ حاكم بر فضا همخواني داشته باشد. با توجه به چرخه  رنگ از رنگ هاي مكمل يا متضاد يا طيف هاي مختلف آن رنگ مي توان استفاده كرد.
  • اگرچه شكستن مرز بين سبك ها و گروه هاي رنگي امروزه رايج شده است، اما توصيه مي شود با توجه به سبك كلي منزل اقدام به خريد استيكر و هر نوع اكسسواري كنيد.
  • اگر استيكرها تنها جنبه تزئيني براي اتاق دارند، محدوديتي براي محل نصب آنها نخواهيد داشت، اما اگر آنها را به عنوان جداكننده فضا تعريف كنيد كه فضاي جداگانه يا براي پوشاندن عيوب ديوار استفاده مي كنيد... و با دقت بيشتري آ نها را انتخاب و نصب كنيد.

توضیحات عکس ها

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

سیاه ،سفید، خاکستری انتخابی هوشمندانه و ماندگار

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

استیکرهایی با اندازه بزرگ كه برای پشت کاناپه ها و دیوار اصلی اتاق نشیمن مناسب هستند.

در این اتاق خواب ساده و سفید رنگ، استیکر تمام قد دیوار باعث ایجاد کانون بصری و حرکت دید چشم شده است.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

چمدان های فانتزی، این استیکرها برای اتاق جوانان مناسب است.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

برای اتاق بازی کودکان از استیکرهای رنگی و شاد استفاده کنید.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

خرس های آبی، استفاده از طيف هاي رنگ آبی در اتاق نوزاد در عین سادگی، فضایی زیبا را آفریده است.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

استیکرهای سانتی متر دار، با این استیکرهای زیبا می توان قد کودک را اندازه گیری كرد.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

داستان شنل قرمزی، استیکرهایی با موضوع داستان های مورد علاقه کودک محیطی صمیمی و دلنشین را برای او فراهم می كند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

دایره های نارنجی، اشکال هندسی تکرار شونده فضایی مدرن را می سازند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

قاب دور تلویزیون، استیکرها می توانند همانند قاب تلویزیون، آینه، تابلوها و پنجره ها را با تاکید بیشتر به نمایش بگذارند.

راهنمای استفاده از استیکرهای دیواری

اگر به عنصر دكوري خاصي علاقه داريد ولي توان خريد آن را نداريد مي توانيد طرح استيكر آن را جايگزين كنيد و فضاي خالي آن عنصر را به صورت بصري پر كنيد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.