دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: گران ترین هدیه های تاریخ +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سرنخ: هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از رسم های زیبا در دنیا به شمار می رود. گاهی اوقات یک نفر با گرفتن یک هدیه ساده و ارزان قیمت بسیار خوشحال می شود اما بعضی ها را فقط کادو های گرانقیمت شاد می کند، هدیه هایی که قیمت آنها میلیون دلاری است. از آنجا که کمتر کسی می تواند چنین هدیه هایی را بخرد، نام کسانی که این هدیه ها را داده یا گرفته اند برای همیشه در فهرست گرانترین کادو های دنیا باقی مانده است.

کیف الماس نشان

دیوید بکهام یکی از گرانترین هدیه های دنیا را به همسر خود داده است. این هدیه کیف الماس نشانی است که فقط سه نمونه از آن در دنیا ساخته شده است. نام این کیف «نقره هیمالیایی» است و دیوید بکهام به عنوان هدیه کریسمس آن را به همسر خود داده است.

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

این کیف گرانقیمت از بهترین نوع پوست کروکودیل سفید ساخته شده است و روی آن الماس سه قیراطی به عنوان قفل کیف به کار برده شده است.

اگرچه دیوید بکهام، کیف های گرانقیمت زیادی به همسرش هدیه داده و مجموع قیمت آنها به 3 میلیون دلار می رسد اما کیف نقره هیمالیایی یکی از گرانقیمت ترین هدیه هایی است که برای بکهام 129 هزار دلار هزینه برداشت.

الماس تیلور بیتون

الیزابت تیلور، بازیگر مشهور قرن بیستم در سال 1972 از همسر خود ریچارد برتون، به مناسبت چهلمین سالگرد تولدش، هدیه ای گرفت که باعث شد نامش برای همیشه در فهرست گرانترین هدیه های دنیا باقی ماند.

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

برتون، انگشتر الماسی را به تیلور هدیه داد که از جواهر فروشی کارتیه به قیمت یک میلیون و 50 هزار دلار خریداری کرده بود. نام این الماس تیلور برتون گذاشته شد و جواهر فروشی کارتیه حتی پس از فروش الماس، آن را در نیویورک و شیکاگو به نمایش گذاشت. سال 1978، تیلور این الماس را به قیمت 5 میلیون دلار در یک مزایده به فروش رساند.

الماس اورلاو

یکی از گرانقیمت ترین هدیه های جهان را «کارتین کبیر» ملکه روسیه به «کنت گریگوری اورلاو» فرمانده ارتش روسیه داده است. او به پاس زحمات فرمانده اش، به او مبلغ زیادی پول رایج زمان خود را بخشید، ضمن اینکه دستور داد تا قصر باشکوهی نزدیک سنت پترزبورگ برای اورلاو بسازند.

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

سال 1798، اورلاو در قبال هدایای ملکه، الماسی به قمیت 400 هزار روبل روسیه به کارتین کبیر داد که به اندازه نصف تخم یک کبوتر بود، نام این الماس را، اورلاو گذاشته اند و امروزه کارشناسان هیچ قیمتی برای آن نمی توانند تعیین کنند. الماس اورلاو 198/62 قیراط وزن دارد و به رنگ آبی خاکستری است.

مجسمه آزادی

مجسمه آزادی که در کنار ساحل نیویورک قرار دارد یاد آور دوستی بین دو کشور فرانسه و آمریکاست. این مجسمه توسط بارتولدی، طراح فرانسوی طراحی شده است.

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

مجسمه آزادی هدیه ای از سوی مردم فرانسه به آمریکایی هاست. زنجیر شکسته ای که در پای این مجسمه به چشم می خورد نماد از بین رفتن قانون برده داری در این کشور است. مجسمه آزادی نیز در لیست گرانترین هدیه های دنیا قرار دارد. ساخت این مجسمه برای فرانسوی ها 530 هزار و 300 دلار هزینه داشت.

مجسمه رومن آبراموویچ

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

رومن آبراموویچ یکی از ثروتمند ترین مردان جهان است. او برای اینکه یک مجسمه برنزی را به نامزد خودش هدیه بدهد مبلغ 14 میلیون دلار پرداخت کرد. این مجسمه توسط مجسمه ساز سوئیسی «آلبرتو گیاکومتی» طراحی و ساخته شده بود و «بانوی ونیزی» نام داشت.

الماس کوه نور

الماس کوه نور در اصل متعلق به پرادیش هندوستان است. گفته می شود این الماس، بزرگترین الماس است که تاکنون پیدا شده است، در زمان های گذشته، الماس کوه نور متعلق به خانواده سلطنتی هندوستان بود تا اینکه انگلیسی ها به این کشور حمله کردند. مهاراجه دولیپ سینک، در نبرد با انگلیسی ها شکست خورد و الماس به عنوان غنیمت جنگی به دست انگلیسی ها افتاد.

بعد از این تاراج، انگلیسی ها نقشه ای کشیدند تا اعلام کنند این الماس، هدیه ای از سوی هندوستان به ملکه الیزابت و خانواده سلطنتی انگلیس است. مهاراجه دولیپ سینگ برخلاف میل خود راضی به این کار شد و به این ترتیب الماس کوه نور به دست انگلیسی ها غارت شد.

گران ترین هدیه های تاریخ +عکس

این الماس 186/16 قیراط وزن داشت اما امروزه فقط نیمی از این الماس باقی مانده است. کارشناسان تاکنون نتوانسته اند هیچ قیمتی روی این الماس بگذارند اما این الماس در مجموعه جواهرات سلطنتی انگلیس قرار دارد که بین 10 میلیارد تا 12/7 میلیارد پوند قیمت دارد بنابراین قیمت خود الماس به چندین میلیارد پوند می سد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.