چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرگ غم‌ انگیز 3 دانش آموز در برکه یخی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: فرماندار اردل از غرق شدن سه دانش آموز یکی از روستاهای شهرستان اردل دریک برکه آب خبر داد.

فیروز خسروی اظهار داشت: دانش آموزان روستای قراب در شهرستان اردل در حین برگشت از مدرسه خود در روی یک برکه یخ زده رفتند و شکسته شدن یخ موجب غرق سه دانش آموز در این برکه آب شده است.

وی ادامه داد: مدرسه دانش آموزان در روستای گرد بیشه است و دانش آموزان هنگام برگشت از مدرسه در راه بر روی یک برکه آب که روی آن یخ زده بوده رفته اند و در پی شکسته شدن یخ در برکه آب افتادند.

فرماندار اردل ادامه داد: عمق برکه آب سه متر بوده و عدم مهارت دانش آموزان در شنا موجب مرگ سه دانش آموز شده است.

قراب در رشته کوه های زاگرس ودر شمال غربی شهرستان اردل قرار دارد، مسافت قراب تا مرکز شهرستان(شهر اردل) 53کیلومتر وتا مرکز استان(شهرکرد)110 کیلومتر است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.