"> رسوایی ده نمکی به سیاست مداران رسید
شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رسوایی ده نمکی به سیاست مداران رسید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: "رسوایی" ساخته ده نمکی که یکی از فیلم های بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر است، شامگاه گذشته برای برخی از چهره های سیاسی، نمایندگان مجلس و فیلمسازان نمایش داده شد.

شامگاه گذشته دوشنبه 2 بهمن ماه فیلم "رسوایی" تازه ترین اثر مسعود ده نمکی برای چهره های سیاسی و مسئولان کشوری و لشکری و برخی از فیلمسازان و اهالی رسانه نمایش داده شد.

در این مراسم، که اکران خصوصی فیلم پیش از جشنواره فیلم فجر محسوب می شد چهره هایی چون ابراهیم حاتمی کیا، غلامعلی حداد عادل، علی مطهری، الیاس نادران، محسن رضایی، حجت الاسلام حمید رسایی، محمد علی رامین، حجت الاسلام تقوی، سردار رادان، سردار ربانی، وحید جلیلی و تعدادی از بازیگران فیلم و اهالی رسانه حضور داشتند.

در این فیلم اکبر عبدی برای اولین بار در نقش یک روحانی جلوی دوربین رفته و تاکنون خلاصه داستان مشخصی از این فیلم منتشر نشده است، اما داستان فیلم "رسوایی" درباره یک روحانی است و حاشیه هایی که برای او و یک دختر پیش می آید.

رسوایی ده نمکی به سیاست مداران رسید

در نشست دیشب فیلم با نظرات موافق و مخالف زیادی رو به رو شد.

مسعود ده نمکی در توصیف فیلم" رسوایی" در بخشی از صحبت های خود اشاره کرد که کارگردان نباید فیلم اش را توصیف کند و اگر توضیحات فیلمساز برای تبیین اثر لازم باشد نشان از ضعف کار دارد.

این کارگردان همچنین تاکید کرد که باید بتوانیم با جرات درباره روحانیت فیلم بسازیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.