شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه مردم سالاری: سريال«ميلياردر» با نام قبلي «شرکت» (که به نظرم متناسب تر بود) يکي از سريال هاي پر مخاطب اين روزهاي تلويزيون کم مخاطب ماست.

کاري که بخش اول آن به پايان رسيده و بايد منتظر بخش دوم آن باشيم. ميلياردر بيشتر يک کار اجتماعي با درون مايه اي طنز است که در آن شخصيت هاي«استيل ليزه»(درشت شده) وجود ندارد . آدم ها همه معمولي هستند و از همه مهمتر هيچ کارآکتري «بد» نيست . چيزي که اين روزها در شخصيت پردازي پرسوناژهاي تلويزيوني بسيار واجب به نظر مي رسد و مي تواند موردي براي آشتي بيننده اي که از بي اعتمادي و خشونت حتي در کارهاي طنز خسته شده است باشد.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

نکته ديگر در ميلياردراين است که بعد از مدت ها ما با ويژگي هايي نظير طراحي صحنه خوب ، دکور و طراحي لباس آشتي کرده ايم و لزومي نداشته که بازيگران ، لباس هاي خودشان را زير بغل بزنند و سر صحنه بياورند!! چيزي که اين روزها متاسفانه رواج پيدا کرده است!

نگاهي به اين موارد در کنار انتخاب عوامل مطرح اين پروژه ثابت مي کند که اين مجموعه از دست و دل بازي مديران و تهيه کنند گان هم بي بهره نبوده که اين نيز نکته مثبتي است تا اگر کاري ارزش سرمايه گذاري داشته باشد چرا نبايد شرايط بهره مندي از شرايط خوب را داشته باشد تا مخاطب را وادار کند که در مديوم ملي خود دنبال سرگرم شدن بگردد.

«عليرضا اميني»کارگردان «ميلياردر» از جمله کارگردان هايي است که نمي توان با ديدن يکي از کارهاي او ،فيلم بعديش را حدس زد. به بياني ديگر ، جزو فيلمسازاني نيست که پاي کارش «امضا» بگذارد و به همين دليل ما هميشه کنجکاو هستيم تا انتخاب جديد او را ببينيم .

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

اما ويژگي اي که در همه کارهاي تلخ و شيرين او مشترکند اين است که نوع کارگردانيش به گونه ايست که بازيگر احساس آرامش و امنيت مي کند و فرصت دارد تا توانائي اش را خيلي باورپذير عرضه کند.

زاميار سعدونديان نويسنده فيلمنامه

زامياد سعدونديان از نويسندگاني است که استعداد زيادي دارد و البته فقط در «مسير انحرافي» بود که کمي از مسير منحرف شد. البته شايد فيلمنامه اش را موقع ساخت از مسير منحرف کردند. او در حال حاضر، سريال پر مخاطب ديگري در ژانر متفاوت ملودرام را هم روي آنتن شبکه تهران دارد . سريالي با عنوان«دختران حوا».

سعدونديان در مورد سريال«ميلياردر»مي گويد:

من از نيمه هاي توليد براي نگارش سريال به پروژه پيوستم. ميلياردر در نسخه اول صرفا يک درام اجتماعي است، اما در بازنويسي فيلمنامه، موارد متعددي به آن اضافه شد. طي صحبت ها و همفکري با تهيه کننده آقاي رامين عباسي زاده و کارگردان عليرضا اميني، قرار شد در بازنويسي، ژانرهاي مختلفي براي سريال در نظر گرفته شود.

چيزي که در سريال هاي روز دنيا نيز امروز اعمال مي شود، همين تلفيق و ترکيب چندگونه و ژانر در کنار يکديگر است. نکته اي که مي توان با منظور کردن آن در يک برنامه نمايشي، سلايق عمده اي را متوجه مضمون کرد و خيلي از مردم را با پرسوناژ و خط سير قصه همراه کرد. ميلياردر چنين خط مشي اي را در نظر گرفته که شايد خيلي از آثار ديگر روي آن تمرکز نداشته اند. البته نمي خواهم يک نسخه کلي ارائه کنم، اما توفيق سريال هاي مطرح و پربيننده دنيا نشان داده، ما بايد در برخي قصه ها و فيلمنامه هاي خودمان تجديد نظر کنيم.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

ميلياردر در لحظات رويارويي سعيد فرجام با دامادش ياولي، وجوه معمايي عيان تري پيدا مي کند. وقتي قصه به سمت بهادر و نامزدش مي رود، روابط عاشقانه و رمانتيک برقصه حاکم مي شود. نوع رابطه فرجام و فرزندانش نيز خود حکايت ديگري دارد که برمفاهيم خانوادگي تاکيد مي کند و... در چنين قصه اي با اين حجم از کاراکتر، مناسبات و فضاها، دست نويسنده براي موقعيت سازي، دست بازيگران براي مانور روي نقش و دست کارگردان براي طراحي ميزانسن و دکوپاژ خلاقانه تر باز مي شود. شما ببينيد در فضاي متنوع چنين شرکتي ، چه قصه هايي که مجال بروز و شکل گيري نمي يابند و چه روابطي که خلق و ظاهر نمي شود. ميلياردر نمادي از خيلي از جوامع مي تواند باشد تا براي مخاطب واقعي جلوه کند.

رامين راستاد بازيگر نقش خسرو

اوج درخشش رامين راستاد در سريال«زير تيغ» بود که توجه فيلمسازان ، منتقدين و مخاطبان را به خود جلب کرد .و بعدها هم در کارآکترهادي نظير آن ظاهر شد . گرچه رامين راستاد قبلا هم در يک تله فيلم نقش کمدي را تجربه کرده بود اما سريال «ميلياردر» فر صت خوبي است تا خودش را در کارآکترهاي اين چنيني محک بزند که خوشبختانه حضورش در نقش «خسرو» مورد اقبال هم قرار گرفته است. نقطه ضعف رامين راستاد بي حوصلگي اش در حرف زدن است که حتما بايد براي ماندگاري اين صفت را از هنرمندي اش پاک کند جرا که سزاوار ماندن است.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

بازي در سريال ميلياردر حاوي لحظه هاي شيرين و خوبي براي من بود که از آن به عنوان بازي هاي پينگ پونگي و متقابل ياد مي کنم. يعني من بازيگر خود را مواجه و درگير با فضايي مي بينم که در من شوق و رغبت ايجاد مي کند تا با جان و دل بازي کنم و شخصيت را ضمن آنکه براي خودم شکل گرفته، براي بيننده نيز قابل باور کنم.فضاي شيرين سريال و خلق لحظه هاي کمياب نيز تا حدود زيادي روي دوش اين کاراکتر قرار گرفته و نقش مکمل لحظه هاي کمدي را دارد. از سويي هدايت کارگردان و ظرفيت متن نيز به من کمک کرد تا هرچه بهتر ايفاي نقش کنم. اميدوارم در فصل دوم سريال فرصت بيشتري داشته باشم تا بتوانم نقش را بهتر پرورش دهم و در فيلمنامه نيز مطمئنم به اين نکته توجه ويژه اي خواهد شد.

سحر زکريا بازيگر نقش آذر

سحر زکريا را در کارآکتري جدي ،با سريال «در پناه تو» شناختيم و بعد از آن او را به عنوان يک بازيگر زن در مجموعه هاي طنز و در صدر آنها «پاورچين» باور کرديم . کم کم او به يک تيپ بدل شد . چيزي که اين روزها نياز دارد تا از آن فاصله بگيرد و البته کار سختي است . چرا که هم بايد روي ميميک چهره و هم لحن کلامش بسيار کار کند. سريال ميلياردر موقعيت خوبي براي اوبود که قدم هاي اول را برداشت.

سحر زکريا در اين باره مي گويد:

شايد خيلي ها انتظار دارند با توجه به درونمايه طنز اجتماعي سريال ميلياردر و همچنين سابقه حضور پررنگ من در آثار طنز سال هاي اخير، اينجا هم در لحظات کمدي به طور جدي شرکت داشته باشم. اما واقعيت آن است که کاراکتر آذر چند بعدي است و آنچه در قصه مدنظر بوده نيز همين ماهيت را دارد. او در محل کارزني جدي و قاطع است، در برخورد با همسرش تا حد زيادي احساساتي عمل مي کند و حتي مظلوم به نظر مي رسد و در مقابل پدر و مادرش هم رفتار ديگري دارد. به نظرم همين مساله از جمله ويژگي هاي مثبت اين نقش است که ابعاد مختلف او را در عين قابل باور بودن به نمايش مي گذارد.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

افراد بسياري هستند که مانند شخصيت آذر در زندگي اجتماعي خود کاملا موفق عمل مي کنند اما در بحث مسائل خانوادگي کاستي هاي آشکاري دارند و به نظرم اين جزو نکات مثبت در شخصيت پردازي آذر بود. راهنمايي هاي کارگردان آقاي عليرضا اميني هم کمک زيادي براي بهتر در آمدن نقش ايفا مي کرد.

سامان گوران بازيگر نقش بهادر

سامان گوران بازيگري بود که در اين سريال مرا شگفت زده کرد . چرا که به شخصه فکر مي کردم که او يک کمدين صحنه اي است که قرار است در آينده نقش«ماهي صفت» را در جشن ها بازي کند. اما در اين سريال نشان داد که بازيگر قابلي است و بهادر شخصيت ساده اما پيچيده اي بود که او از عهده باور پذيري آن برآمده است.

سامان گوران در اين باره چنين نظري دارد:

ميلياردر قطعا يک تحول جدي و تغيير قابل ملاحظه در کارنامه بازيگري و آينده کاري من ايجاد خواهد کرد. فکر مي کنم پس از پيش زمينه و ذهنيتي که خيلي از بينندگان از بازي من در آيتم هاي خنده بازار سراغ دارند، حالا با حضور در مجموعه اي در حد و اندازه ميلياردر، ابعاد تازه و وجوه تازه اي از سامان گوران در مقام يک بازيگر به مخاطبان و برنامه سازان شناسانده مي شود.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

بهادر کاراکتري است که ارزش هاي اجتماعي و اخلاقي براي او در اولويت قرار دارد. او اينجا کارکردي مثبت گرايانه دارد و اگر شوخي و خنده اي هم در جريان قصه شکل مي گيرد، بهادر از دور نظاره گر آن مي شود و يا عملي داشته که عکس العمل آن بايد خنديدن يا شوخي کردن شخصيت هاي ديگر باشد. بهادر ضمن اينکه در ايجاد چنين فضاهايي شرکت دارد، خودش از دور شاهد شوخي ها و خنده هاست و اتفاقا رفتاري جدي و حتي اغلب خشک دارد رفتاري که شايد ديگران و يا نزديکان او را نيز دلزده کند، اما در اصل راه را براي تصحيح روابط غلط حاکم بر شرکت و آدم هايي که سال هاست در آن عادت به سوء استفاده کرده اند، هموار مي کند.

بهادر نيز شايد در نگاه اول کاراکتري انساني و آرماني به نظر برسد، اما چندان هم دور از دسترس نيست. حضور چنين شخصيتي در شرکت سعيد فرجام، في نفسه منجر به خلق موقعيت هاي متفاوتي مي شود و بستر اصلي ميلياردر نيز همين لحظات است. چرا که در جوانب اين کاراکتر ها، چهره هاي متفاوتي ارائه مي شود و جنبه هاي پنهان آد م ها، نقشه ها و دسيسه هايشان آشکار مي شود. اميدوارم فصل دوم اين سريال هم مثل فصل اول آن به خوبي توليد شود و مردم از آن استقبال کنند. چون به هر حال هر برنامه اي براي مردم ساخته مي شود و اگر قرار باشد برنامه اي ديده نشود، فايده اي نخواهد داشت و پيام هاي احتمالي آن نيز ديده نمي شود.

زهير ياري بازيگر نقش بهمن فرجام

در سريال ميلياردر هيچ کس را با انگيزه تر از زهير ياري نمي بينم . او با تمام وجود بازي مي کند و با تمام وجود مي خواهد ثابت کند که تنها بازيگر نقش هاي تاريخي و مذهبي نيست ودر نقش بهمن بسيار در اين زمينه موفق بوده است. زهير ياري ديگر در ذهن مخاطب سينما و تلويزيون (در تئاتر قبلا از تواناييش دفاع کرده)فقط«بنيامين» سريال«يوسف پيامبر» و يا شخصيت هاي «تبريز در مه» و «سرگشته» نيست.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

خوشبختانه علاقه من به تئاتر بعد از سال ها نتيجه بخش بوده و زماني که عليرضا اميني براي تماشاي نمايش «عشق من به حامد بهداد» آمد، بازي من در کنار افشين هاشمي به يادش مانده بود. همين مساله موجب شد تا براي ساخت ميلياردر از من دعوت به همکاري کند. از ميان بازيگران اين سريال با عليرضا کمالي دوستي 10 ساله دارم و بقيه دوستان را نيز کما بيش مي شناختم البته با نيما شاهرخ شاهي که بيشتر بازي ام با او بود، دوستي نداشتم ولي سر اين پروژه رابطه خوبي با يکديگر داشتيم که به نظرم در جلوي دوربين حس آن کاملا مشخص است.

از سويي من به دليل تجربه تئاتر «عشق من به حامد بهداد» حالا با حال و هواي آثار کمدي انس گرفته ام و با آن آشنا هستم. اين تجربه در سريال ميلياردر کاملا به کارم آمد و شناختي که از ذائقه مخاطبان به دست آوردم، در سريال از آن استفاده کردم و دوست دارم در فصل دوم هم با توجه به پيشنهادپذيري عليرضا اميني از اين تجربه کمال بهره را ببرم. ميلياردر لحظات کمدي دلنشيني داشت که بازي من هم در سايه آنها مورد پسند واقع شد و به نظرم مي تواند فصلي تازه را در کارنامه بازيگري من رقم بزند. از گروه توليد رضايت کامل دارم و يکي از بهترين پروژه هايي بود که با آنان همکاري کردم. اميدوارم فصل دوم نيز با استقبال مردم مواجه شود.

رامين عباس زاده تهيه کننده سريال ميلياردر

رامين عباس زاده تهيه کننده جسوري است که با نگاهي به کارهاي او مي توان فهميد که از ريسک کردن هراسي ندارد و هميشه به دنبال سوژه هاي بکر مي گردد. سريال متفاوت «او يک فرشته بود» و يا «شمس العماره» نمونه اي از اين نوع نگاه او محسوب مي شود.

او نيز از سريال ميلياردر مي گويد:

اصولا به تجربه گرايي و گريز زدن به دنياها و ژانر هاي جديد علاقه و دلبستگي خاص دارم؛ چرا که چنين روندي قطعا ضمن آنکه از بروز تکرار و فضاهاي بارها ديده شده جلوگيري مي کند، مردم ما هم در مواجهه با آثار نمايشي نشان داده اند که مخاطبان هوشمندي هستند و به واسطه دسترسي به منابع مختلف تصويري و رشد روزافزون شبکه هاي رسانه ملي، سليقه بصري آنان تکامل و افزايش محسوسي يافته است. طيف هاي گسترده اي از مردم امروز امکان انتخاب دارند و همين گزينش، سنگ محک دقيقي براي ارزيابي و عيارسنجي آثار توليدي در اغلب عرصه هاي هنري است.

پشت صحنه میلیاردرهای تلویزیون

اين بينش در ساخت هر برنامه اي، به ويژه آثار نمايشي شاخصه هايي در اثر ايجاد مي کند که فرامتن عمل کند. فرامتن به اين معنا که در حوزه چهل يا چهل و پنج دقيقه روي آنتن محدود نماند و گستره وسيعي از افکار و عقايد مردم را تحت تاثير خود قرار دهد. همين خصوصيت به ماندگاري اثر هنري کمک شاياني مي کند. بيننده زماني که با «بهادر سير» در مقام يک کنشکر ساده، اما در عين حال متعهد مواجه مي شود و مردم او را به عنوان انساني مثبت مي پذيرند، اعمال او برايشان مهم جلوه مي کند و تلقي ويژه اي نسبت به سرنوشت او پيدا مي کنند.

اين نقطه عطف در قصه سريال، حاوي تعليق هاي روايي و شخصيتي في نفسه جذابي مي شود که در تلفيق با کاراکترهاي اصلي ديگر با رفتارهاي نمايشي مخصوص به هر يک پرورانده مي شود و بار حسي مخاطب را مضاعف مي کند. ضمن اينکه چاشني شيرين طنز در سريال نيز در حکم هواي تازه اي عمل مي کند که مکمل بحث و مضمون اجتماعي روايت مي شود. در حالي مجال اين گزارش به پايان مي رسد که هنوز حرف هاي بيش از نيمي از ستارگان ميلياردر که در آن به خوبي درخشيده اند را نشنيديم و جاي خالي بزرگترها نيز حس مي شود که اميدواريم اين اتفاق در زمان روي آنتن رفتن بخش دوم اين سريال محقق شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.