"> مرده ای که منبع سایت ویکی لیکس بود!
دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرده ای که منبع سایت ویکی لیکس بود! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

انتخاب: آرون شوارتز، بنیانگذاران Reddit یک شرکت کننده فعال اینترنتی شاید علل و منبع فراری اطلاعات به سایت "ویکی لیکس" باشد. این مطلب در میکروبلاگ "ویکی لیکس" در توییتر اعلام شد.

افشای نام آرون شوارتز به عنوان یک خبرچین بالقوه "ویکی لیکس" اولین موردی در تاریخ افشای منبع احتمالی سایت شده است. ویکی لیکس تا به حال قوانین سختگیرانه را رعایت با دقت نامهای خبرچینان خود را پنهان کرده است.

آرون سوارتز، مرد 26 ساله در تاریخ 12 ژانویه در نیویورک مرده پیدا شد.

با توجه به روایت رسمی، وی خودکشی کرد. هر چند پیامی یا یادداشتی خودکشی نگذاشته است.

وی در سال 2011 از سوی دادگاه جنایی فدرال آمریکا به اتهام دسترسی غیرقانونی به JSTOR و تلاش برای دسترسی به هزاران مقاله وسرقت مواد درسی دانشکده فنی ماساچوست تحت تعقیب قرار گرفت.

آرون شوارتز یکی از نوابغ آمریکاست و توانست در سن 14 سالگی کدهایی را در سیستم کامپیوتر اختراع کند که از طریق این کدها دسترسی کاربران به محتوای سایت های مختلف را بدون نیاز به مراجعه به این سایت ها آسان می شود که به سیستم RSS مشهور شد.

بر اساس این گزارش آرون با کمک این سرویس می توانست به ژورنال ها و مقالات علمی دانشکده دسترسی پیدا کند و آنها را برای استفاده کاربران ممکن سازد.

دادگاه او را متهم کرده بود که وی از این طریق توانسته بود 19 میلیون مقاله و سند را از این سرویس بارگذاری (ذخیره ) کند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.