شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اپل چه خوابی برای سال 2013 دیده است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه تهران امروز: طبق اخبار جدیدی که از شرق آسیا به گوش مي رسد، اپل در حال برنامه ریزی است تا سال 2013 را به سالی پرخاطره تبدیل کند.

گفته مي شود اپل می خواهد در ژوئن سال جديد ميلادي،iPhone S 5 را به همراه یک تلفن بزرگ تر که از آن با نام iPhone Math یاد می شود، رونمایی کند و برای کریسمس، آی فون جدید دیگری را معرفی نماید.

مشخص نیست که iPhone Math یک اشتباه در ترجمه از زبان چینی به انگلیسی است یا نامي موقتی برای محصولي در دست توسعه، ولی هر چه که هست با سنت نامگذاری ساده محصولات اپل همخوانی ندارد. «چاينا تايمز» می نویسد که آی فون Math از نمایشگری با قطر 4.8 اینچ و دوربین 8 مگاپیکسلی برخوردار خواهد بود و در نیمه 2013 (اواخر خرداد یا اوایل تیر) به همراه آی فون S5که آن هم دارای دوربین 8 مگاپیکسلی است معرفی خواهد شد.

گفته می شود یک به روز رسانی برای خانواده آی فون نیز در آخر سال میلادی از راه مي رسد که از جزئیات آن تنها به دوربین 12 مگاپیکسلی اشاره شده. هرچند گزارش «چاينا تايمز» به جزئیاتی در باره زنجیره تامین و تولید اشاره می کند ولی باور اینکه اپل یک آی فون بزرگ تر معرفی کرده و آی فون کوچک تر را هم در بازه شش ماهه نونوار کند، سخت است.

این اولین باری نیست که شایعات به آی فون 4.8 اینچی اشاره می کنند. پيش از اين هم «پیتر میسک» که از تحلیلگران این صنعت است نیز اشاره کرده بود که اپل در این سال آی فونی جدید با نمایشگر 4.8 اینچی را معرفی خواهد کرد ولی او همین هفته گذشته اشاره کرد که اثر جدیدی از این محصول ندیده.

در عین حال که برخي رسانه ها به معرفی آیفون بزرگ تر اشاره کرده اند، «وال استریت ژورنال» و «بلومبرگ» داستان معرفی آی فون ارزان تر و کوچکتر را دامن می زنند. کدام یک به حقیقت خواهد پیوست؟ در این لحظه پیش بینی واقعا سخت است.

نکته اینجاست که افزایش اندازه نمایشگر در صورتی که به تغییر نسبت آن هم بینجامد، مشکلات جدیدی را پیش روی توسعه دهندگان خواهد گذاشت و آنها باید نسخه های جدیدی برای نرم افزارهای خود معرفی کنند؛ مشکلی که بعید است اپل بخواهد به این زودی، دوباره آنها را با آن مواجه کند.

اگر از علت نشت اینگونه خبرها به بیرون از زنجیره تامین و تولید سوال مي كنید، باید گفت به نظر مي رسد شکنندگی سهام اپل در چند وقت اخیر که بر سهام شرکا نیز اثر مي گذارد، تامين كنندگان کمپانی در شرق آسیا را بر آن داشته تا آستین بالا بزنند و بازار را از اینکه اپل مشغول نوآری است مطمئن کنند.

اپل حتی در بدترین شرایط هم عادت نداشته که اخبار محصولاتش را به بیرون درز دهد. از سوی دیگر، افشای خبری مشابه از طریق چند منبع مختلف می تواند نشان دهنده این باشد که واقعا محصولی جدید در راه است. باید گفت کسب و کار آی فون پول سازترین محصول اپل هم آماده چنین تغییری هست.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.