شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نگرانی آقای دبیر کل درباره پرونده هسته ای! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: دبیرکل سازمان ملل علیرغم نبود هیچ گونه شواهد درباره تسلیحاتی بودن برنامه هسته ای ایران، در بیانیه ای در خصوص برنامه هسته ای تهران و پیونگ یانگ ابراز نگرانی کرد.

بان کی مون بیانیه ای را در کنفرانس خلع سلاح در موسسه پولی مطالعات بین المللی در کالیفرنیا قرائت و در آن اعلام کرد که اهداف هسته ای ایران و کره شمالی نگرانی های جدی برای سازمان ملل به وجود آورده است.

وی در این بیانیه اعلام کرد که گرچه پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای، کارآمدی خود را نشان داده است اما حس وی درباره کل برنامه خلع سلاح ایران و کره شمالی کاملاً آشفته است.

علیرغم آنکه ایران بارها اعلام کرده برنامه هسته ای کاملاً صلح آمیز دارد و به دنبال تسلیحات نیست، دبیرکل سازمان ملل تصریح کرد: من عمیقاً درباره برنامه هسته ای ایران نگران هستم. دبیرکل سازمان ملل همچنین افزود تصمیم کره شمالی در ماه دسامبر برای استقرار موشک های دوربرد نگرانی های سازمان ملل درباره اهداف پیونگ یانگ را برانگیخته است.

وی افزود: کشورهای شمال شرقی آسیا در گذار هستند، که این امر می تواند باب جدید فرصت ها را برای جمهوری دموکراتیک خلق کره فراهم آورد. من رهبری جدید پیونگ یانگ را ترغیب می کنم تا با کشورهای همسایه اعتمادسازی کند و به نگرانی های جامعه بین الملل توجه کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.