پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: واکنش آمریکا به سخنان احمدی نژاد در مجلس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد که جدیدترین هشدارهای رییس جمهور ایران درباره وضعیت اقتصادی این کشور نشان دهنده «تاثیر عمیق» تحریم ها علیه تهران است.

جی کارنی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز پنج شنبه گفت که اظهارات محمود احمدی نژاد در مجلس ایران نشان می دهد که «تلاش های چند ملیتی، جامع و بین المللی برای اعمال تحریم علیه ایران موثر بوده و تاثیر عمیقی روی اقتصاد ایران داشته است.»

کارنی مدعی شد ایران تاوان سنگینی برای خودداری از عمل به وظایفش تحت قطع نامه های شورای امنیت سازمان ملل می پردازد و این امر هم چنان ادامه خواهد داشت.

سخنگوی کاخ سفید در بخش دیگری از اظهاراتش گفت که «مسیر متفاوتی» پیش روی ایران قرار دارد، به شرطی که تهران به طور جدی به اظهاراتش درباره باز گذاشتن برنامه های هسته ای اش برای بازرسی های بین المللی متعهد باشد.

خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش خود به بخش هایی از اظهارات روز چهارشنبه رییس جمهور ایران درباره اقتصاد ایران و تغییر رویکرد فعلی برای اجتناب از اثرات تحریم های غرب اشاره کرد و به نقل از وی نوشت که یکی از راه حل ها تصمیم گیری نهایی درباره قطع وابستگی دولت ایران به درآمدهای نفتی است.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.