پنجشنبه ۲۸ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: توقف ساخت سریال به خاطر لو رفتن داستان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

او در توضیح این موضوع گفته: «چند روز پیش در مسیرم برای رسیدن به لوکیشن خبرهای رسانه ها را در گوشی ام چک می کردم که به خبری از سریال های دهه فجر رسیدم. صفحه را باز کردم و متاسفانه دیدم بخش مهمی از قصه کار ما لو رفته است. آن لحظه حالم خیلی بد شد و به سختی توانستم کار را ادامه دهم. با پیگیری متوجه شدم این مطلب توسط معاونت سیما که کار را حمایت مالی و برآورد کرده، به دست رسانه ها رسیده است که این اتفاق برایم بسیار ناراحت کننده بود.»

البته به نظر نمی آید که این موضوع دلیل منطقی برای متوقف کردن پروژه ای باشد که بودجه اش از قبل تامین و در کنداکتور دهه فجر، جای آن قطعی شده است. ضمن اینکه پیش از این هم بارها قصه سریال و فیلم های متعددی لو رفته اما تاکنون کسی چنین واکنشی نشان ندده است.

خود سامان در پاسخ به این سوال می گوید: «برای اینکه ما دو سال کار کردیم و برای متن و تصویربرداری زمان گذاشتیم. جالب اینکه خبرنگاران و بازیگران فراوانی از فیلمنامه خبر داشتند اما قصه از طریق آنها در رسانه ها منتشر نشد. دقیقا مثل این می ماند که در رینگ بوکس باشی و نه رقیبت بلکه کس دیگری از پشت توی سرت بزند.»

باید منتظر ماند و دید آیا صحبت های سامان که بیشتر شبیه بهانه جویی است در روزهای آینده با واکنش مسئولان سیما یا تهیه کننده سریال مواجه می شود و ساختن سریال به پایان می رسد یا تلویزیون به فکر پخش چندباره سریال «سال های مشروطه» در این ایام می افتد!

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.