دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 12دلیل برای اینکه تابستان امسال وایمکس بخریم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

12دلیل برای اینکه تابستان امسال وایمکس بخریم

تعرفه های منعطف مبین نت

فرقی نمی کند درباره خرید برجی 40 طبقه حرف می زنیم یا چند خودکار. آزادی عمل در خرید همیشه هیجان انگیز است به خصوص وقتی که فروشنده ها دست خریداران شان را باز می گذارند تا بنا بر نیاز خود خرید کنند. از این نظر «مبین نت» دارنده کارت صد هزار آفرین است! آنها فوق العاده عمل می کنند. وقتی به تعرفه خدمات این سرویس دهنده نگاه می کنیم متوجه می شویم آنها کاربرانشان را به سه دسته کم مصرف، متوسط مصرف و پرمصرف طبقه بندی کرده اند. هر کدام از دسته ها می توانند رفتارهای وبی خود را تحلیل کنند. به عنوان مثال شما می دانید در طول یک ماه چقدر اینترنت مصرف می کنید و چقدر حجم دانلود نیاز خواهید داشت. این دست شما را باز می گذارد تا در میان سرعت ها 512 کیلوبیت بر ثانیه ای مبین نت، از سه تعرفه 10، 27 و 55 هزار تومانی دست به انتخاب بزنید.

چند مودم با یک اشتراک

بعضی از کاربران صبح زود از منزل خارج می شوند و تا شب در محل کار یا دانشگاه به سر می برند. وایمکس برای آنها یک ایده دارد. این کاربران می توانند به جای خرید چند اشتراک، تنها یک حساب کاربری بخرند و چند مودم را به آن متصل کنند. تنها باید به این مسئله توجه کرد که مودم ها نمی توانند به طور همزمان روشن باشند.

12دلیل برای اینکه تابستان امسال وایمکس بخریم

مودم های همراه

می توانید بگویید آنها دچار بیماری شده اند و در دسته معتادان قرار می گیرند. با این حال بعضی ها نیاز دارند در جایی خارج از خانه یا محل کار به اینترنت دسترسی داشته باشند. اینترنت GPRS یا EDGE هم جوابگوی نیاز آنها نیست چرا که به اینترنتی با سرعت بیشتر نیاز دارند. شاید تا دو سال پیش به معجزه شبیه بود اما حالا حقیقت دارد. مودم های همراه (جیبی) هدیه الهه تکنولوژی به ماست. در حال حاضر درباره آنها اطلاعات زیادی داریم و می توانیم حساب شده تر تصمیم بگیریم. وزن کم، اندازه کوچک و بی نیازی از برق قابلیت های فوق العاده مودم های همراه است که تنها در بستر وایمکس فعالیت می کنند.

افزایش حساب با کارت شارژر

ما یک اشتراک اینترنت می خریم تا راحت باشیم اما کم کم تبدیل می شویم به نرم افزارهای مالی! باید حواستان را جمع کنید تا پرداخت هزینه ها در موعد مقرر فراموش نشود. متاسفانه بخش مالی سرویس دهنده ها چندان مهربان نیستند و کافی است یک ساعت دیر کنید. بدون شک آنها اشتراک شما را قطع می کنند. پرداخت هزینه های اینترنت معمولا از دو روش انجام می شود؛ مراجعه حضوری به بانک (!) و پرداخت از طریق اینترنت. هر دو حالت پیش رو زحمت زیادی دارد. ما یک روش ساده تر سراغ داریم و از آن با عنوان پرداخت از طریق کارت شارژ یاد می کنیم. مشترکان وایمکس ایرانسل این قابلیت فوق العاده را دارند که حساب خود را با کارت های مرسوم تلفن اعتباری شارژ کنند. حتی می توان برای دیگر مشترکان شارژ هدیه فرستاد.

تعرفه مصرف آزاد

آخرین باری که حساب کاربری ام را چک می کردم متوجه شدم در شش ماه گذشته همیشه در هر دوره به طور میانگین حدود 400 مگابایت مصرف کرده ام. این در حالی است که در هر ماه بهای دو گیگابایت را پرداخت می کنم. این کاملا ناعادلانه به نظر می رسد! تا اینکه بالاخره با گزینه «تعرفه مصرف آزاد» آشنا شدم. در این مدل هیچ هزینه اي بابت اشتراک ماهانه دریافت نمی شود. به جای آن مشترک بنا بر تخمین های خود مبلغی را به حساب كاربري اش واریز می کند و از آن پس تنها بر اساس اندازه مصرف خود هزینه می پردازد. در این طرح بهای هر مگابایت 10 تومان است (در طول جشنواره تابستانی به 89 ریال کاهش پیدا کرده). تعرفه مصرف آزاد مخصوصا برای کاربران مودم های همراه ایده آل است.

مودم های رایگان

مبین نت و ایرانسل تقریبا قیمت های یکسانی را برای مودم های خود تعیین کرده اند. این هزینه حدود 100 هزار تومان است. در جشنواره تابستانی اگر مشترک یکی از تعرفه های بلندمدت یک ساله یا دو ساله را انتخاب کند یک مودم به عنوان هدیه دریافت خواهد کرد. این امکان ایده آلی است و حتی ما را وسوسه کرد، در پایان مدت اشتراک به جای تمدید حساب یک خرید جدید انجام دهیم!

12دلیل برای اینکه تابستان امسال وایمکس بخریم

مودم های اشتراکی

احتمالا خیلی ها از این قضیه خبر ندارند اما می توانید تنها یک مودم بخرید و اشتراک های مختلفی را به آن معرفی كنید. این برای دانشجویان یا اعضای یک خانواده واقعا ایده آل است. روش کار بسیار ساده به نظر می رسد. تصور کنید برادر شما قبلا یک مودم خریده است و شما هم قصد دارید به اینترنت متصل شوید، به جای اینکه از رمز عبور و شناسه کاربری او استفاده کنید، می توانید یک اشتراک برای خودتان سفارش دهید. با کمک این ویژگی پهنای باند هیچ کدام از دو طرف کاهش پیدا نمی کند و در عین حال نیازی به خرید دو مودم نیست.

رانژه کردن

رانژه کردن تعریف پیچیده ای دارد. ما برای آن یک تعریف ساده داریم؛ چند روز معطلی! اگر اشتراک ADSL سفارش بدهید سرویس دهنده های خصوصی باید پروسه رانژه کردن خط تلفن را از طریق مخابرات منطقه انجام دهند. در برخی مواقع به دلیل استفاده از کابل های فیبرنوری عملیات رانژه کردن مقدور نخواهد بود. در اشتراک وایمکس نیاز به خط تلفن، رانژه کردن و طی کردن مراحل اداری نیست. شما یک اشتراک سفارش می دهید و اگر در محدوده پوشش دهی وایمکس قرار داشته باشید از آن استفاده خواهید کرد.

حمل و نقل

در اتصال به روش ADSL، اشتراک روی خط تلفن فعال می شود. یک نصاب جلوی منزل شما می آید و مودم ADSL را برایتان نصب می کند. این مودم همیشه همانجا باقی خواهد ماند اما اگر زیاد به مسافرت می روید یا اینکه می خواهید از یک اشتراک اینترنت در محل کارتان هم استفاده کنید چاره کار تنها و تنها وایمکس است. می توانید مودم را با خودتان این طرف و آن طرف ببرید و از آن استفاده کنید. البته به شرطی که محل جدید هم زیر پوشش امواج وایمکس باشد.

خرید قسطی

مبین نت با همکاری همراه اول، امکانی را فراهم کرده تا بتوان به صورت اقساطی اشتراک وایمکس خرید. در این طرح مالکان سیم کارت های همراه اول می توانند اشتراک وایمکس سفارش دهند و هزینه آن را در دو قسط پرداخت كنند.

12دلیل برای اینکه تابستان امسال وایمکس بخریم

شهرهای زیر پوشش وایمکس

مبین نت به تنهایي حدود 130 شهر کشور را زیر پوشش امواج وایمکس خود دارند و تلاش می کنند تعداد شهرها را افزایش دهند. نمک آبرود آخرین شهری بود که به شبکه وایمکس مبین نت پیوست. ایرانسل هم در هفت استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، خراسان رضوی، خوزستان و فارس حضور دارد. این اتفاق خوشایندی است که ما را امیدوار می کند. هم برای ساکنان این شهرها و هم برای کسانی که قصد دارند به آنجا سفر کنند.

تخفیف مودم همراه

مودم های همراه ایرانسل در ابتدای سال جاری عرضه شد. آنها در ابتدا به تنهایی 199 هزار و 900 تومان قیمت داشتند و هزینه اشتراک را هم باید جداگانه پرداخت می کردیم. در جشنواره تابستانی امسال قادر خواهیم بود یک مودم همراه با اشتراک یک ساله و سرعت 128 یا 512 کیلوبیت سفارش دهیم و همچنان تنها هزینه خود مودم را پرداخت کنیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.