شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پرویز پرستویی،حاج ناصر را بدرقه کرد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: حاج ناصر افشاری جانباز 70 درصد با بدرقه پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون عازم آلمان شد.

این جانباز که پرستویی از مهرماه سال جاری پیگیر اعزامش برای درمان به خارج از کشور بود در نهایت صبح - شنبه 30 دی ماه - با هزینه شخصی عازم فرانکفورت آلمان شد.

پرویز پرستویی،حاج ناصر را بدرقه کرد -

وی ادامه داد: «ناصر افشاری که از یک سال پیش باید برای ادامه درمان به آلمان اعزام می شد، امروز بدون این حمایت عازم سفر درمانی اش شد. در واقع بدون کمکی مجبور شد خودش بلند شود و این مسیر سخت را برود.»

پرستویی اظهار امیدواری کرد: «از ناصر افشاری که گذشت، امیدوارم به جانبازهای دیگر این جفا نشود؛ چراکه حضور برخی اساسا برای حمایت از جانبازان تعریف شده است.»

این بازیگر گفت: «ناصر افشار خیلی غریب رفت، امیدوارم سالم برگردد.»

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.