شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: برادر اوباما هم وارد سیاست شد +عکس ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مالک، برادر ناتنی باراک اوباما با الهام گرفتن از وی در کشور خود کنیا وارد عرصه سیاست شده و چشم به انتخابات ماه مارس دارد.

مالک اوباما، برادر ناتنی باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه ای به خبرنگار این خبرگزاری در روستای کوگلو، سرزمین آبا و اجداد خاندان اوباما در کنیا گفت: اگر برادر من برای مردم آمریکا کارهای بزرگی انجام می دهد چرا من نتوانم اینجا برای مردم کنیا کارهای بزرگی انجام دهم.

برادر اوباما هم وارد سیاست شد +عکس

پیام وی برای آن دسته از رای دهندگان کنیایی است که از سیاستمدارانی که آنها را حریص و فاسد می دانند ناراضی هستند.

با این حال، این برای نخستین بار است که از زمان تغییر قانون اساسی کنیا در سال 2010 کاندیداهای مستقل می توانند در انتخابات کاندیدا شوند و پیش از این تنها براساس روابط خاندانی و قبیله ای کاندیداها تعیین می شدند. اما مالک اوباما از جای دیگری الهام گرفته است.

مالک اوباما درباره باراک می گوید: او منبع الهام من بود؛ احساس می کنم که او تجسم رویای پدرم است.

وی افزود: همه حرفی که اوباما به من زد این بود "برادر، رفتن به یک دفتر دولتی کار آسانی نیست. باید پوستت کلف باشد، چون مردم تو را هدف قرار خواهند داد. رسانه ها از این در و آن در سخن می گویند و افرادی پیدا می شوند که عاشقت بوده و افرادی هم هستند که تو را دوست ندارند."

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.