دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: استقلال با تساوی صدر جدول را پس گرفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین:استقلال و ملوان در هفته بیست و دوم لیگ برتر به تساوی بدون گل رضایت دادند.

پرسپولیسی ها زمانی که داماش را با یک گل شکست دادند و بازی خوبی هم نکردند، گفتند استرس دربی باعث شده بود محتاطانه کار کنند. استقلال هم گویا دچار چنین سرنوشتی شد. استقلالی ها که در نیم فصل دوم بازی های تهاجمی و زیبایی انجام می دادند، در بازی با ملوان نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. آن ها در فاصله 6 روز به دربی پایتخت در انزلی به مصاف ملوان رفتند.

امیر قلعه نویی ترجیح داده بود فرهاد مجیدی را اصلا به انزلی نبرد تا این بازیکن برای دربی مصدوم یا محروم نشود. مجتبی جباری هم با تصمیم سرمربی استقلال روی نیمکت نشست و نامش در بین 11 بازیکن اصلی این تیم نبود. البته جباری در دقیقه 33 به خاطر مصدومیتی که برای فرزاد حاتمی پیش آمد، اجبارا وارد زمین شد. اما ورود او هم کارساز نبود و برای استقلالی ها ثمری نداشت.

استقلال با این تساوی 42 امتیازی شد و دوباره صدر جدول را از تراکتورسازی پس گرفت. البته حالا تفاضل امتیازهای استقلالی ها و تراکتوری ها به عدد یک رسیده و شاگردان قلعه نویی برای حفظ صدرنشینی در هفته های آینده کار سخت تری دارند.

در دیگر بازی امروز، مس و فولاد در کرمان به مصاف هم رفتند که مسابقه این دو تیم هم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.