شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله ایده آل: حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده دنبال کیفی بگردید که رنگ ظاهر آن با لباسی که می پوشید هماهنگ باشد اما اغلب به در بسته یعنی همان رنگ های مشکی و قهوه ای همیشگی برخورده اید! «2کمه» هم در ماجرای یکی از همین گشت و گذارها برای پیدا کردن کیف های رنگی متولد شد؛ وقتی که خانم طراح تصمیم گرفت کیف هایش را با رنگ لباس هایش هماهنگ کند و کیفی دستش بگیرد متفاوت از همان کیف های همیشگی. این گزارش نگاهی است به کیف های دست دوز «هدی موذن» طراح و دوزنده کیف های 2 کمه، همراه با پیشنهادهایی برای رنگ لباسی که می توانید با کیف هایتان هماهنگ کنید.

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

این کیف را به دلیل نوع طراحی، جنس، استفاده از زنجیر در قسمت بند و بالاخره ابعادش می توانید در دورهمی های دوستانه دست بگیرید. جنس این کیف از نوعی پارچه مخمل است و همین در کنار سایز کوچک آن باعث شده تا برای مهمانی ها گزینه مناسبی باشد. نقاشی کار شده روی آن هم کار دست است و کاملا قابل شست وشو.

قیمت:90 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

ویژگی این کیف سادگی و در عین حال سبکی آن است. ترکیب رنگ طوسی و مشکی در این مدل به شما اجازه می دهد که در محیط کار یا دانشگاه از آن استفاده کنید. این کیف ترکیب پارچه مخمل، کتان و نوعی بافت است بنابراین با حال و هوای فصل هم کاملا هماهنگ است.

قیمت:100 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

این کیف را برای استفاده روزمره به شما توصیه می کنیم؛ یک کیف جادار با بندهای قابل تنظیم! گره روی حلقه های چوبی به شما اجازه می دهد سایز بندهای کیف تان را به دلخواه خودتان بلند و کوتاه کنید. جنس این کیف از نوعی پارچه مخمل است و شماره دوزی های روی آن هم که طرح یک گل را تداعی می کند کار دست است.

قیمت:110 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

این هم یک کیف ویژه روزهای زمستانی. حتما شما هم با ما هم عقیده اید که این کیف از آن دسته مدل هایی است که صرفا باید با پالتوهای زمستانی دست بگیرید. جنس مخمل ضدآب آن هم دقیقا با همین هدف انتخاب شده است. به دلیل مدل کیسه ای و پیلی های کار شده در این کیف خیلی بیشتر از اندازه ظاهری اش می توانید روی فضای داخلی آن حساب کنید.

قیمت:80 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

یک پیشنهاد دیگر برای مراسم و مهمانی های دوستانه. این کیف را می توانید با هر رنگ لباسی که می پوشید هماهنگ کنید، فقط کافی است نوار روبان مانند آن را که قابل تعویض هم هست همرنگ لباسی که می پوشید، انتخاب کنید. این نوار یک کاربرد دیگر هم دارد آن هم اینکه سایز کیف شما را تغییر می دهد! برای این تغییر اندازه باید پاپیون های دو طرف کیف را کوچک یا بزرگ کنید.

قیمت:90 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

مستطیل یا ذوزنقه؛ انتخاب با شماست! نوارهای کار شده در دو طرف این کیف به شما اجازه می دهد که شکل ظاهری و حتی ابعاد آن را تغییر بدهید، بنابراین این خود شما هستید که مدل مستطیل یا ذوزنقه را برای کیف تان انتخاب می کنید! این کیف را به دلیل جنس براقش (نوعی پارچه مخمل) برای مهمانی های کاملا رسمی به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت:95 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

اگر طرفدار کیف های چرمی هستید می توانید روی این کیف حساب کنید. این مدل که ترکیبی از نوعی پارچه جیر و تکه دوزی های چرم است، به دلیل طراحی ساده ای که دارد می تواند انتخاب خوبی برای استفاده های روزمره شما باشد.

قیمت:110 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

ویژگی این کیف استفاده از رنگ های فانتزی در طراحی آن است. البته نوار و قسمت بافت روی آن کاملا تزیینی است. جنس آن هم ترکیبی از پارچه کتان در 2 رنگ سرمه ای و صورتی و نوعی بافت است. این کیف را برای استفاده های روزمره به شما پیشنهاد می کنیم.

قیمت:110 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

اگر طرفدار طرح های سنتی هستید اما مدرن بودن را هم می پسندید، این کیف می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد! استفاده از نوعی پارچه جاجیم بافت در این کیف باعث شده تا این مدل با وجود طراحی امروزی اش حال و هوای سنتی هم داشته باشد.

قیمت:110 هزار تومان

10 پیشنهاد برای طرفداران کیفهای دست دوز

این کیف ترکیبی است از 3 پارچه کتان، مخمل و خز؛ یک کیف کیسه ای جادار و البته کاملا قابل شست و شو. روبان های دو طرف کیف به شما اجازه می دهد سایز آن را به دلخواه خودتان تنظیم کنید. قابل تغییر بودن بند آن هم یک فرصت انتخاب دیگر است برای اینکه آن را روی دوش تان بیندازید یا به صورت کج استفاده کنید.

قیمت:150 هزار تومان

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.