پنجشنبه ۳۱ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: همه چیز درباره کارت بازرگانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مثل همین چند ماه پیش که در خبرها خواندیم عده ای با اجاره دادن کارت های بازرگانی شان به قاچاق کالا در کشور دامن زده اند و یا عده ای از صادرکنندگان برای فرار از زیر بار برخی قوانین، با کارت بازرگانی دیگر افراد – که عمدتا هم روستایی بوده اند – اقدام به واردات کالا می کرده اند.

همه چیز درباره کارت بازرگانی

کارت بازرگانی مجوزی است که دارنده آن چه شخصی حقیقی باشد چه شخصیتی حقوقی، می تواند با داشتن آن اقدام به تجارت در عرصه واردات و صادرات کالا کند. این تجارت از ثبت سفارش و ترخیص کالا تا واردات از مناطق آزاد، حق العمل کاری در گمرک و صادرات کالاهای مجاز را دربر دارد.

برای ثبت نام و دریافت این کارت، باید به نشانی اینترنتی www.tccim.ir/registeration.aspx رفته، به صورت آنلاین اقدام کنید یا از طریق شعب اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران مراحل کار را دنبال کنید.

شرایط صدور کارت بازرگانی

تابعیت ایرانی برای اشخاص حقیقی، داشتن برگ پایان خدمت نظام وظیفه یا برگ معافیت (برای آقایان)، داشتن سه سال سابقه فعالیت تجاری یا تولیدی به تایید دو نفر از دارندگان کارت بازرگانی یا ارائه مدرک دانشگاهی یا داشتن مجوز تولید از یکی از وزارتخانه های تولیدی، داشتن محل کسب متناسب با رشته فعالیت (اعم از ملکی یا استیجاری)، داشتن دفتر قانونی و ارائه اظهارنامه ثبتی، داشتن حساب جاری در یکی از شعب بانک های داخلی، عدم اشتغال تمام وقت و رابطه استخدامی با وزارتخانه ها و سازمان های دولتی و قوای سه گانه، نداشتن سابقه ورشکستگی به تقصیر و تقلب و نداشتن محکومیت کیفری از جمله شرایط افرادی است که می خواهند برای دریافت کارت بازرگانی اقدام کنند.

در قانون تنها شرکت تعاونی مرزنشینان، ملوانان ایرانی شاغل در شناورهای در حال تردد بین سواحل ایران و کشورهای دیگر، پیله وران و کارگران ایرانی شاغل در خارج از کشور (به شرط داشتن کارنامه شغلی از وزارت کار) برای ورود و خروج کالا معاف از دریافت کارت بازرگانی شده اند و اگر شما جزو این افراد نیستید، برای وارد یا خارج کردن کالاهایی که به تشخیص گمرگ جزو کالاهای قابل خرید یا فروش قرار گرفته اند، به چنین مدرکی نیاز دارید.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.