دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جلوی ایران را نگیرید تاریخ شما را نمی بخشد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه در دیدار با هیئتی از سناتورهای آمریکایی در شهر قدس بار دیگر ادعاهای همیشگی این رژیم علیه فعالیت های هسته ای ایران را تکرار کرده و گفت : تاریخ کسانی را که ایران اتمی را متوقف نکنند، نخواهد بخشید.

نتانیاهو روز شنبه در دیدار با سناتورهای آمریکایی که به سرپرستی "جان مک کین" سناتور ارشد جمهوریخواه آمریکا به شهر قدس سفر کرده اند، گفت:" مشکل دنیا شهرک سازی ها در اورشلیم نیست بلکه مشکل دنیا ایران اتمی است."

نتانیاهو این اظهارات را در شرایطی بیان کرده که تنش لفظی بین او و باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در روزهای گذشته به بالاترین سطح خود در 4 سال گذشته رسیده و به نظر می رسد این سخنان وی در واقع نوعی پیام به اوباما باشد.

اخیرا انتشار سخنان انتقاد آمیز اوباما از نتانیاهو واکنش نخست وزیر راستگرای اسراییل را نیز به دنبال داشته است.

اوباما در انتقاد از نتانیاهو گفته است که مواضع و اقدامات نخست وزیر راستگرای اسراییل به انزوای بیش از پیش اسراییل خواهد انجامید و در این صورت حتی دیگر آمریکا نیز قادر نخواهد بود در کنار این متحد سنتی خود در منطقه بماند.

این سخنان با واکنش نتانیاهو مواجه شد و نخست وزیر راستگرای اسراییل در پاسخ به این سخنان اوباما گفت که رهبران اسراییل خود به خوبی منافع و صلاح رژیم تل آویو را تشخیص می دهند.

نتانیاهو در دیدار با مک کین و هیئت همراه او همچنین از مواضع و حمایت های همه جانبه و بی شائبه سناتورهای جمهوریخواه و دموکرات آمریکایی در حمایت و پشتیبانی از رژیم اسراییل تشکر کرد.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.