شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: همه چیز درباره دانیال، گلر جدید تیم ملی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

داوری از 19 بازی در 9 بازی کلین شیت داشته است. این دروازه بان تا هفته 15 و قبل از بازی با انرگی کوتبوس در هیچ کدام از بازی ها بیش از یک گل دریافت نکرده است اما این رکورد از هفته پانزدهم دستخوش تغییر شد و در بازی با کلن و یونین برلین هم بیش از یک گل خورده است.

همه چیز درباره دانیال، گلر جدید تیم ملی

بر اساس نمرات کیکر، داوری در میان تمام بازیکنان بوندس لیگای 2 در رده بیست و ششم قرار دارد و در کل 48 بازی در این لیگ انجام داده است و سابقه 3 بازی در بوندس لیگای 3 را هم دارد. علاوه بر عملکرد درون دروازه، داوری از لحاظ فیزیکی هم شرایط خوبی دارد. قد او 192 سانتی متر و وزنش هم 85 کیلوگرم است. در مقایسه با او رحمتی 185 سانتی متر و وزنش 80 کیلوگرم است.

هفته

بازی

تعداد

گل خورده

نمره

کیکر

1

کلن

0

3

2

یونیون

برلین

0

3

3

پادریورن

1

3

4

آلن

0

3

5

جان

رکستبورگ

0

3

6

مونیخ

1860

1

3

7

دویسبورگ

0

5.2

8

کایزرسلاترن

1

3

9

بوخوم

1848

0

3

10

دینامودرسدن

0

3

11

هرتابرلین

1

5.3

12

ساندهاوژن

1

3

13

ارتزکبریگ

1

2

14

آیدگونشتاد

0

2.5

15

انزگی

کوتیوس

2

2.5

16

سنت پائولی

0

3

17

فرانکفورت

1899

1

3

18

کلن

2

5

19

یونیون

برلین

3

5

جمع

گل خورده

14

میانگین

امتیاز

3.11

* در سیستم نمره دهی کیکر، نمره یک نشاندهنده بهترین عملکرد و نمره 6 نشاندهنده عملکرد ضعیف است.

تازه دو روز است که از آمریکا آمده ام

نمازی: از ملی پوش شدن داوری خبری ندارم

کادر فنی تیم ملی دوست ندارد مسئله دعوت دانیال داوری به تیم ملی را رسانه ای کند. این در حالی است که روز گذشته یکی از مدیران فدراسیون فوتبال در گفت و گو با تماشا تایید کرد که کادر فنی تیم ملی درخواست کرده که کارهای دانیال داوری، دروازه بان ایرانی اینتراخت برانشویگ را انجام دهند تا او بتواند برای تیم ملی بازی کند. تا حالا کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی هیچ اظهارنظری در این باره نکرده است اما گفته می شود با دانیال داوری در این مورد صحبت کرده است.

امید نمازی، مربی تیم ملی هم در گفت و گو با تماشا ادعا می کند از این مسئله خبر ندارد: «من هیچ چیز در این مورد نشنیده ام. در مورد دروازه بان ها بهتر است از مربی دروازه بان های تیم ملی سوال کنید چون این مسئله به او ربط دارد. این موضوع به من ربطی ندارد و به همین دلیل هم کسی با من صحبتی در این مورد نکرده است.»

او در حالی این حرف ها را می زند که بعید است کی روش موضوع حضور یک بازیکن جدید را با کادر فنی اش در میان نگذارد. معمولا تمام سرمربیان وقتی می خواهند از یک بازیکن جدید در تیمشان استفاده کنند، با کادر فنی خود در این باره مشورت می کنند. نمازی در توجیه این مسئله هم گفت: «شاید حرف شما درست باشد ولی من دو روز است که از آمریکا آمده ام و به همین دلیل هم خبری از این مسئله ندارم. در مورد چیزی که نمی دانم هم ترجیح می دهم حرفی نزنم.»

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.