چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اعلام کاندیداتوری در صحن علنی مجلس! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک:نماینده شهرضا در مجلس شورای اسلامی رسما برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کاندیداتوری کرد.

عوض حیدرپور نماینده شهرضا صبح امروز یکشنبه، در صحن علنی مجلس برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری رسماً اعلام کاندیداتوری کرد.

پیشتر، خسرو نصیری زاده دبیرکل مجمع متخصصین ایران، حسن سبحانی اقتصاددان و نماینده سابق مجلس، محمد شریعتمداری وزیر بازرگانی در دولت اصلاحات و محمد سعیدی کیا وزیر مسکن دولت نهم رسماً کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 اعلام کرده بودند که با احتساب حضور احتمالی عوض حیدرپور، شمار داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به 5 تن رسید.

محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات نیز گفته است که در صورت اجماع اصلاح طلبان روی وی، کاندیداتوری اش در انتخابات ریاست جمهوری آتی قطعی خواهد بود.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.