دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افزایش 5 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس:با مطرح شدن بحث موافقت رئیس جمهور با تعیین قیمت خودروهای داخلی براساس ارز مبادله ای و همچنین با رشد نرخ ارز آزاد، قیمت خودرو در بازار ۳۰۰هزار تا ۵میلیون تومان افزایش یافت.

در حال حاضر فروشندگان با اکراه نسبت به فروش خودروهای خود اقدام می کنند که این مسئله باعث افزایش 300 هزار تا 5 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار شده است.

در این راستا قیمت هر دستگاه پژو 206 تیپ 2 با افزایش 2 میلیون تومانی طی یک هفته اخیر به 30 میلیون تومان رسیده است. قیمت پژو 206 تیپ 5 نیز 1.5 میلیون تومان افزایش داشته و در حال حاضر 35.5 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.

افزایش قیمت پژو 206 تیپ 6 و پژو 206 صندوق دار مدل V20 نیز حدود 1.5 میلیون تومان بوده و هم اکنون این خودروها به ترتیب 41 و 30 میلیون تومان به خریداران عرضه می شوند.

افزایش قیمت پژو 207 دنده اتوماتیک و نوع معمولی این خودرو نیز یک میلیون تومان بوده به طوری که در حال حاضر این دو محصول به ترتیب 46 و 37 میلیون تومان خرید و فروش می شوند.

* افزایش 800 هزار تومانی قیمت پژو 405

قیمت پژو 405 بنزینی به عنوان پرفروش ترین محصول ایران خودرو نیز طی روزهای اخیر 800 هزار تومان افزایش داشته و این خودرو در حال حاضر 19 میلیون و 800 هزار تومان به خریداران عرضه می شود.

در مورد پژو پارس سال نیز می توان به رشد 2 میلیون تومانی قیمت این خودرو طی روزهای اخیر اشاره کرد که هم اکنون 27 میلیون تومان معامله می شود.

در این میان، قیمت تندرو 90 مدل E1 ایران خودرو با رشد 800 هزار تومانی به 24 میلیون و 800 هزار تومان رسیده و قیمت تندر 90 ایران خودرو مدل E2 نیز با افزایش یک میلیون و 200 هزار تومانی به 28 میلیون و 200 هزار تومان رسیده است.

رانا نیز که جدیدترین محصول ایران خودرو است طی روزهای اخیر افزایش قیمت 1.5 میلیون تومانی را در بازار تجربه کرده و در حال حاضر 28.5 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

* سمند 2 میلیون تومان گران شد

سمند LX نیز که طی ماه های اخیر نوسان قیمتی کمتری را نسبت به سایر خودروها تجربه کرده، با افزایش قیمت 2 میلیون تومانی در روزهای اخیر همراه بوده است به طوری که در حال حاضر 22 میلیون تومان معامله می شود.

در مورد خودرو شاسی بلند ایران خودرو یعنی سوزوکی ویتارا دنده اتوماتیک نیز می توان به رشد 5 میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که این روزها در بازار 97 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

* رشد 700 هزار تومانی قیمت سایپا 111

در مورد محصولات سایپا نیز می توان به افزایش قیمت ها طی روزهای اخیر اشاره کرد. قیمت سایپا 111 مدل SX با افزایش 700 هزار تومانی در روزهای گذشته به 14.5 میلیون رسیده و قیمت هر دستگاه سایپا 131 مدل SX نیز با رشد 500 هزار تومانی به 13 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

قیمت هر دستگاه سایپا 132 مدل SX نیز 300 هزار تومان افزایش داشته و این خودرو در حال حاضر 13 میلیون و 800 هزار تومان معامله می شود.

در مورد قیمت تندر 90 مدل E2 پارس خودرو نیز می توان به افزایش یک میلیون و 300 هزار تومانی قیمت این خودرو اشاره کرد که در حال حاضر 29.5 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

قیمت هر دستگاه تیانا نیز که اخیراً بحث افزایش قیمت کارخانه ای آن مطرح است طی روزهای اخیر در بازار 2 میلیون تومان افزایش یافته و به 121 میلیون تومان رسیده است. افزایش قیمت ماکسیما دنده اتوماتیک نیز طی روزهای گذشته 2 میلیون تومان بوده و این محصول هم اکنون 93 میلیون تومان معامله می شود.

در مورد مگان دنده اتوماتیک نیز می توان به افزایش 1.5 میلیون تومانی قیمت این خودرو در بازار اشاره کرد که هم اکنون 67.5 میلیون تومان معامله می شود.

* افزایش یک تا 15 میلیون تومانی قیمت خارجی ها

به گزارش فارس، بررسی بازار خودروهای خارجی نیز نشان دهنده افزایش قیمت یک تا 15 میلیون تومانی این محصولات است. بخشی از این افزایش ناشی از تاثیر روانی رشد قیمت خودروهای داخلی بر بازار محصولات خارجی است، به طوری که هر دستگاه کرولا در بازار با رشد 5 میلیون تومانی قیمت در روزهای اخیر، حدود 95 میلیون تومان عرضه می شود. قیمت یاریس هاچ بک نیز با افزایش 5 میلیون تومانی به 75 میلیون تومان در بازار رسیده است.

قیمت اپتیما محصول شرکت کیا نیز طی روزهای اخیر با رشد 2 میلیون تومانی به 130 میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در مورد اسپورتیج 2400 سی سی حدود 12 میلیون تومان بوده که هم اکنون 140 میلیون تومان به خریداران عرضه می شود.

افزایش قیمت سراتو 2000 سی سی نیز طی روزهای گذشته 2 میلیون تومان بوده و هم اکنون 97 میلیون تومان خرید و فروش می شود. قیمت سراتو کوپه نیز با رشد 2 میلیون تومانی به 95 میلیون تومان رسیده است.

* رشد 5 میلیون تومانی قیمت موهاوی

در مورد موهاوی نیز می توان به افزایش 5 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت 155 میلیون تومان اشاره کرد.

قیمت مزدا 2 و مزدا 3 نیز طی روزهای اخیر رشد 2 میلیون تومانی را تجربه کرده و در حال حاضر این خودروها به ترتیب 55 و 95 میلیون تومان معامله می شود.

افزایش قیمت هیوندایی I20 نیز در روزهای اخیر یک میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو 61 میلیون تومان خرید و فروش می شود. قیمت هیوندایی I30 نیز با رشد 2 میلیون تومانی به 87 میلیون تومان رسیده است.

* جنسیس 15 میلیون تومان گران شد

در مورد آزرا گرانجور نیز می توان به افزایش 2 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت 157 میلیون تومان اشاره کرد. قیمت جنسیس نیز افزایش 15 میلیون تومانی را طی روزهای اخیر تجربه کرده و این خودرو به قیمت 210 میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود.

افزایش قیمت سانتافه نیز 4 میلیون تومان بوده و این خودرو به قیمت 138 میلیون تومان فروخته می شود. رشد قیمت سوناتا نیز طی روزهای اخیر 3 میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو 130 میلیون تومان معامله می شود.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.