شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: علی کریمی داربی 76 را از دست داد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

ایسنا: کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس که در بازی برابر صبای قم مصدوم شده بود در چند روز گذشته با تشخیص پزشک این تیم به انجام کارهای بدنسازی و فیزیوتراپی پرداخت و برای تعیین قطعی وضعیت مصدومیتش روز گذشته MRI داد.

جواب MRI کریمی امروز به دست کادر پزشکی پرسپولیس رسید و پس از بررسی آن مشخص شد که شماره 8 سرخ پوشان بازی حساس جمعه برابر استقلال را از دست خواهد داد.

کریمی دچار کشیدگی از ناحیه رباط پایش شده و به احتمال فراوان نزدیک به دو ماه از میادین دور خواهد بود. نکته جالب ناراحتی شدید کریمی پس از آمدن جواب MRI بود.

مهدی مهدوی کیا دیگر بازیکن باتجربه پرسپولیس هم به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا چند روزی است که اختصاصی تمرین می کند و باید دید به این بازی می رسد یا خیر.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.