شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: افشاگری زرینچه درباره دوپینگ در لیگ یک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سرمربی سابق تیم راهیان کرمانشاه با بیان اینکه به صورت تلفنی اخراج شده است، گفت: دوپینگ صددرصد در لیگ یک وجود دارد به گونه ای که بعضی از بازیکنان 95 دقیقه مثل جت می دوند!

جواد زرینچه درباره برکناری اش از سرمربیگری تیم راهیان کرمانشاه اظهار داشت: نمی دانم مافیای فوتبال از کجا به باشگاه راهیان نفوذ کرد و رای مدیرعامل باشگاه را برای تغییر سرمربی عوض کرد. آقایان حتی آنقدر جرات نداشتند که رودرو برکنارم کنند. آنها آدم های کوچکی بودند که تماس گرفتند و گفتند دیگر نمی توانم در راهیان کار کنم.

وی با اظهار تاسف برای کریمی مدیرعامل باشگاه، یادآور شد: به هر حال فوتبال است و این دفعه اول نیست. این حق مدیرعامل است که سرمربی اش را برکنار کند ولی اینکه بروند سر تمرین و از طرف من به بازیکنان دروغ بگویند درست نیست. امسال برای تیم اسپانسر پیدا کردم و تیم را سرپا نگه داشتم ولی با من اینگونه برخورد شد.

سرمربی سابق راهیان در خصوص نقش مافیای فوتبال در برکناری اش تاکید کرد: مافیای فوتبال با کریمی صحبت کرده است و احتمالا به ایشان وعده داده که در صورت برکناری من، شرایط را برای پیروزی تیمش فراهم می کند. شاید آنها گفته اند اگر زرینچه را از سرمربیگر بردارید، داوری ها را برای پیروزی تیم راهیان اوکی می کنیم!

زرینچه همچنین با انتقاد از بی توجهی به مسائل دوپینگ در لیگ دسته اول، گفت: صد درصد دوپینگ در لیگ دسته یک وجود دارد. تیم هایی هستند که در نیم فصل اول نای دویدن نداشتند ولی در نیم فصل دوم انگار به آنها موتور سه هزار بسته اند و مثل جت می دوند! توجه به این لیگ بسیار کمتر است و بعضی از تیم ها هر کاری که بخواهند انجام می دهند.

" آیا مصداقی از دوپینگ بازیکنان در لیگ یک دیده اید"؟ وی در پاسخ به این سئوال تصریح کرد: کسی که دوپینگ می کند کاملا مشخص است. ما خودمان بازیکن بوده ایم و حالا هم بازیکنان زیادی زیر دست داریم. می دانیم که یک بازیکن چقدر می تواند بدود. بازیکنانی در لیگ یک هستند که 95 دقیقه مثل جت می دوند و مشخص است که دوپینگی هستند.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.