دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات حمله اشرار به یک روحانی - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر:فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گفت: حمله اشرار با چاقو به روحانی مهمان در کرمانشاه مربوط به اراذل و اوباش نیست بلکه این حمله بر سر مسئله ای شخصی و اختلاف مالی بوده است.

سردار کریم کشوری در این باره گفت: این روحانی مشهدی برای پیگیری یک پرونده اختلاف مالی به کرمانشاه سفر کرده بود و حادثه پیش آمده نیز مربوط به این پرونده و کاملا شخصی بوده است.

وی افزود: این اتفاق فقط چاقو کشی طرف اختلاف این روحانی بوده و هیچ قمه کشی یا تمسخری در کار نبوده است.

وی ادامه داد: اخبار منتشر شده مربوط به قداره کشی و تمسخر روحانی مورد نظر کذب است.

وی افزود: با توجه به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با اراذل و اوباش در سطح استان کرمانشاه میزان تخلفات اراذل و اوباش در کرمانشاه به میزان چشمگیری کاهش یافته است.

وی ادامه داد: در این زمینه دو متهم دستگیر و پرونده تحویل مقامات قضایی شده و در دست بررسی است.

کشوری اضافه کرد: هم چنین در این راستا خودروی متهمان که یک خودروی سواری بوده توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص وضعیت جسمانی روحانی مورد نظر گفت: جراحت وارده عمیق نبود و مضروب هم اکنون در وضعیت جسمانی مناسبی به سر می برد.

گفتنی است سه شنبه هفته گذشته افرادی با حمله به یک روحانی ملبس در نزدیکی ساختمان دادگستری کل استان کرمانشاه، اقدام به مجروح کردن این روحانی می کنند و سپس با یک دستگاه 206 از صحنه می گریزند.

روحانی مضروب که دو تن از ضاربان را نیز شناسایی کرده است، با کمک مردم به بیمارستان منتقل می شود و به علت شدت جراحات مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.