چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نقاشی های دروازه بان جنجالی فوتبال ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: عزیز اصلی دروازه بان جنجالی تیم ملی فوتبال در دهه 1340، علاوه بر فوتبال هنرهای دیگری نیز دارد.

اصلی که سابقه قهرمانی جام ملت های 1968 آسیا و مدال نقره بازی های آسیایی 1966 را در کارنامه دارد و با تیم ملی نیز در المپیک 1964 به میدان رفته است، علاوه بر فوتبال در چند فیلم سینمایی نیز نقش ایفا کرده بود. او علاوه بر فوتبال و سینما، دستی نیز در نقاشی دارد و در اوقات بیکاری به این هنر می پردازد. اصلی از سال ها قبل ساکن دوسلدورف آلمان است.

او تا قبل از درخشش شادروان ناصر حجازی سوپر استار دروازه بانان ایران بود. سالها ورزش کشتی کج از اصلی یک قهرمان اکشن ساخته بود که خودش چندی قبل درباره اش می گفت:« راستش مهاجمان حریف می ترسیدند به 18 قدم ما بیایند!» علاقمندان قدیمی فوتبال بازی های درخشانی مثل بازی با فورتنادوسلدروف را از او به یاد دارند.

نقاشی های دروازه بان جنجالی فوتبال ایران

نقاشی های دروازه بان جنجالی فوتبال ایران

نقاشی های دروازه بان جنجالی فوتبال ایران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.