جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حرف های محرمانه اوباما درباره ایران و نتانیاهو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: اوباما معتقد است ایران و نتانیاهو دو تهدید علیه موجودیت اسرائیل هستند.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در جلسات محرمانه و غیرعلنی گفته است بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل منافع سیاسی اسرائیل را نمی فهمد و رفتارهای کابینه وی ، اسرائیل را به سمت انزوای شدید بین المللی سوق می دهد.

این اطلاعات توسط روزنامه نگار آمریکایی "جفری گولدبرگ" که به نزدیکی به کاخ سفید مشهور است در سایت اینترنتی شبکه خبری بلومبرگ آمریکا منتشر شده است.

اوباما همچنین سیاست های نتانیاهو را "خودنابودی" توصیف کرده و گفته است که هر مجوز جدید شهرک سازی اسرائیل در خاک فلسطین، اسرائیل را به سوی انزوای بین المللی شبه کامل می برد.

وی اضافه کرده است: در صورتی که اسرائیل به دولت منفوری در سطح بین المللی تبدیل شود حتی آمریکا هم نمی تواند ایستادگی کند و از اسرائیل دور خواهد شد.

اوباما همچنین گفته است ایران تهدید کوتاه مدت علیه موجودیت اسرائیل است اما رفتارهای اسرائیل ، تهدید طولانی مدت علیه موجودیت خود است.

در زمینه موضوع فلسطین هم اوباما معتقد است نتانیاهو ، یک رهبر سیاسی ترسو است که با وجود اینکه هیچ کسی او را از لحاظ سیاسی تهدید نمی کند او همچنان آمادگی ندارد راه حل میانه ای را با فلسطینی ها هدایت کند.

برپایه این گزارش با وجود اینکه اوباما به شدت منتقد سیاست های نتانیاهو است اما قصد ندارد کمک های نظامی آمریکا به اسرائیل یا تلاش ها برای توقف برنامه هسته ای ایران را متوقف کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.