چهارشنبه ۳۰ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: پنج دقیقه تا نابودی جهان! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: گروهی از دانشمندان اعلام کرده اند که عقربه «ساعت قیامت» در سال 2013 در جایگاه خود در پنج دقیقه به نیمه شب که نماد ویرانی انسانها است، باقی خواهد ماند.

این دانشمندان که چشم انداز آینده بشریت را تار می دانند، همچنین یک نامه سرگشاده به باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا نوشته و وی را به همکاری با دیگر رهبران جهان برای کار بر روی تغییرات آب وهوایی ترغیب کرده اند.

این ساعت یک نماد تهدید نابودی قریب الوقوع بشریت از سلاحهای هسته ای یا زیستی، تغییرات آب وهوایی و دیگر بلایایی ناشی از انسان است. نشریه دانشمندان اتمی برای انجام بررسی های خود در مورد چگونگی به روزرسانی زمان ساعت در سال 2013، وضعیت فعلی زرادخانه های هسته ای جهان، بازیابی کند و پرهزینه از رویدادهایی مانند بحران هسته ای فوکوشیما و رویدادهای آب وهوایی شدید که با یک الگوی گرم شدن جهانی مطابقت داشتند را در نظر گرفتند.

پنج دقیقه تا نابودی جهان!

این نامه در عین حال برخی از پیشرفتها را مورد توجه قرار داده و اوباما را برای اجرای اقداماتی در مسیر هدایت کشور به یک مسیر انرژی معقولتر تحسین کرده است.

رابرت سوکولو، رئیس هیات تعیین کننده وضعیت ساعت در بیانیه ای اظهار کرد: ما به همان اندازه دور اول، به دور دوم ریاست جمهوری اوباما امیدواریم که در آن عقربه ساعت قیامت یکسال پس از دولت وی به عقب برگردانده شد. 2013 سال رهبری آمریکا در کندتر شدن تغییرات آب وهوایی و تعییین یک مسیر به سوی حهان بدون سلاحهای هسته ای است.

ساعت قیامت در سال 1947 به عنوان راهی برای هشدار به جهان توسط دانشمندان هسته ای در مورد خطرات سلاحهای هسته ای ساخته شد. در آن سال، این دانشمندان زمان را هفت دقیقه به نیمه شب قرار دادند. تا سال 1949 با به وخامت گذاشتن روابط آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی، عقربه این ساعت سه دقیقه به نیمه شب قرار داشت.

در سال 1953، پس از اولین آزمایش بمب هیدروژنی این ساعت به دو دقیقه به نیمه شب تغییر یافت.

خوش بینانه ترین موضع این دانشمندان در سال 1991 بود که جنگ سرد پایان یافته و روسیه و آمریکا زرادخانه های خود را کاهش دادند. در این سال، ساعت قیامت در 17 دقیقه به نیمه شب تنظیم شد اما از آن زمان تا سال 2010 با قطع امید از خلع کامل سلاحهای هسته یی و ورود تروریسم هسته یی و تغییرات آب وهوایی، یک حرکت تدریجی به سوی ویرانی به وجود آمد.

در سال 2010، دانشمندان هسته یی امیدهای تازه ای را در معاهدات کاهش سلاح و گفتگوهای بین المللی در مورد آب وهوا مشاهده کرده و عقربه این ساعت را یک دقیقه به عقب در جایگاه شش دقیقه به نیمه شب برگرداندند اما در سال 2012 دوباره این عقربه یک دقیقه به جلو کشیده شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.