دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بازیگر زن سریال «پروانه» ربوده شد؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

این اتفاق روز یکشنبه افتاده است. برای اطلاع از صحت و سقم این خبر با تهیه کننده این سریال یعنی منصور سهراب پور تماس گرفتیم که او در پاسخ به این سوال که آیا این اتفاق رخ داده است گفت: «از صبح چند نفر این سوال را از من پرسیده اند و این برای من عجیب است. من الان در جلسه ای هستم و نمی توانم صحبت کنم.»

از سهراب پور خواستیم این خبر را تایید یا تکذیب کند که او گفت: «تایید نمی کنم». حالا باید در روزهای آینده منتظر ماند و دید که این جمله به این معناست که سهراب پور «تکذیب هم نمی کند» یا این خبر شایعه ای بیش نبوده است. سریال «پروانه» را جلیل سامان کارگردانی می کند.

حامد کمیلی، نیما رئیسی، مهدی سلوکی، قطب الدین صادقی، شهرام عبدلی، فرشید نوابی، سارا بهرامی، سپیده خداوردی و الهام چرخنده از بازیگران اصلی این سریال هستند که تاکنون همگی آنها مقابل دوربین رفته اند. قصه این مجموعه در اواخر دهه پنجاه می گذرد و روایتگر داستان جوانی به نام امیر است که در سال های دهه پنجاه به دنبال گمشده خویش است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.