چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تکذیب یک خبر جدید درباره مهدی هاشمی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

روزنامه ابتکار: وکلاي مهدي هاشمي خبر 5 تا 15 سال حبس براي مهدي هاشمي را تکذيب کردند.

سيد محمود عليزاده طباطبايي و سيد وحيد ابوالمعالي الحسيني در پاسخ به انتشار خبري تحت عنوان «از 5 تا 15 سال حبس براي مهدي هاشمي» در سايتهاي خبري، اظهار داشتند: موضوع خبر مزبور که به نقلي نامعلوم و دروغ از طرف يکي از وکلاي آقاي مهدي هاشمي منتشر گرديده، از لحاظ محتوي و منبع، خبري مطلقا کذب و ناصواب است.

اين دو وکيل تصريح کردند: وکلاي آقاي مهدي هاشمي تا اين لحظه هيچ دسترسي به پرونده ايشان نداشته اند و لذا اظهارنظر بر مبناي تعداد و موارد اتهام ممکن نمي باشد. طباطبائي و ابوالمعالي افزودند: تخمين کيفر براي موکل که در خبر مزبور از قول وکيل صورت گرفته، امري خلاف انصاف و شان وکالت بوده و به نظر مي رسد راوي اين خبر قصد تاثير بر روند دادرسي را داشته است.

اين دو وکيل خاطرنشان کردند: همچنين موکد مي­گردد که در خصوص پرونده اخير، اعلام خبر يا آراء مربوط به مواضع آقاي هاشمي، صرفا از همين طريق و وکلاي تهيه کننده اين نامه در اختيار جرايد و رسانه ها قرار خواهد گرفت و طبيعتا انتساب افراد ديگر تحت هر عنوان از جمله وکالت آقاي هاشمي منتفي و اخبار آنان فاقد اعتبار خواهد بود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.