دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قاچاق با ارز مرجع 1226 تومانی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: جانشين رئيس پليس کشور از کشف 800 ميليارد تومان کالاي قاچاق در 9 ماهه امسال خبر داد و گفت: برخي کالاهاي وارد شده با ارز مرجع 1226 دوباره به خارج کشور قاچاق مي شوند.

سردار احمد رضا رادان روز سه شنبه در همايش سراسري روساي پليس مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت: قاچاق کالا همچنان براي ضربه زدن به کشور در دستور کار قرار دارد و ما اگر فقط به جنبه اقتصادي آن نگاه کنيم اشتباه کرده ايم چرا که قاچاق کالا ضربات ديگري را به بخش هاي فرهنگي، اخلاقي و سياسي کشور وارد مي کند.وي ادامه داد: يکي از مسيرهاي حلقه تحريم قاچاق کالا و از است در حاليکه برخي جاها شنيده ايم که قاچاق کالا راه دور زدن تحريم هاست که اين امر مردود است. کالاهايي امروز در کشور قاچاق مي شود که نقش بسزايي براي کشور در دوران تحريم ندارند.

کالاهاي وارد شده با ارز 1226 دوباره قاچاق مي شوند

به گفته سردار رادان کالاهايي که با ارز مرجع 1226 تومان وارد کشور مي شوند در مسير ورود بلافاصله قاچاق مي شوند و پرونده هايي در اين رابطه وجود دارد. امروز نگاه پليس به موضوع قاچاق مشخص است و ما براي مقابله با آن هدف گذاري کرده ايم.وي افزود: نکته اي که کار مبارزه با قاچاق کالا و ارز را سخت مي کند تعدد سازمان هاي درگير در امر مبارزه با قاچاق است. اگر اين سازمان ها خوب کنار يکديگر قرار نگيرند در راه مبارزه با مشکل مواجه مي شويم. چشم انداز مبارزه با قاچاق اميدوار کننده است اما باز هم مقابله نياز به زمان دارد.

کنترل ارز مرجع با طرح شبنم و پرتال ارزي

رادان با اعلام اينکه با استفاده از پرتال ارزي و اجراي طرح شبنم موضوع مصرف ارز مرجع کنترل مي شود، تاکيد کرد: بايد اقدامات لازم را انجام دهيم تا وقتي از تحويل فرد وارد کننده شد بتوانيم از زمان تحويل ارز تا آوردن جنس و فروش کنترل لازم را داشته باشيم. اجراي اين طرح مي تواند بخشي از قاچاق کالا را کنترل کند.

نمي خواهيم در کميته هاي استاني فقط گزارش بدهيد

جانشين فرمانده نيروي انتظامي به روساي مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هاي پليس آگاهي گفت: بايد از ظرفيت هاي خارج از سازمان استفاده کنيم و در کميته هاي استاني فعال تر حاضر شده و از اين فرصت استفاده کنيم نمي توان در کميسيون و کميته استاني رفت گزارش کار داد و بعد هم از آن خارج شد. پليس بايد در کميته هاي استان هاي شمال غرب، جنوب شرق و دريا که عمده مشکلات در اين مناطق است، فعال تر باشد. روساي مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان ها بايد از کميسيون هاي استاني و ملي مطالبه کنند و مطالبه سازي را دنبال کنند.

هدف گذاي پليس در کشف اقلام ممنوعه و ضد فرهنگي

وي با اشاره به اينکه پليس روي کشف کالاهاي قاچاق ضد فرهنگي و اقلام ممنوعه هدف گذاري کرده است، گفت: بايد به اين اقلام همانند سلاح، مهمات و اقلام ضد فرهنگي به عنوان تهديد نگاه کرد چرا که آنها هيچ سودي براي ما ندارند و باعث تخريب فرهنگ و اقتصاد مي شوند.رادان خواستار افزايش تعامل ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز با مرزباني شد و گفت:استان هايي که داراي مرزباني هستند بايد تعامل ويژه برقرار کند. امروز توفيقات خوبي در مرزباني براي مبارزه با قاچاق کالا داريم اما فقط کشف هاي مرزباني ما را خوشحال نمي کند.

شناسايي سرشبکه هاي قاچاق

جانشين فرمانده نيروي انتظامي افزود: بايد مسير ورود کالاي قاچاق، عناصر وارد کننده و مسير انتهايي مشخص شود و اين فرآيند برعهده معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز است. کشف تنها يک جنس قاچاق کننده اقناع کننده نيست و بايد با کار اطلاعاتي بفهميم اين قاچاق از کجاست، توسط چه کسي و براي چه فردي ارسال شده است.

وي تاکيد کرد: ماموران نبايد وقت خود را صرف پرونده هاي ريز کنند و از نظر ما پرونده هايي که بيش از يکصد ميليون تومان ارزش داشته باشد پرونده کلان محسوب مي شود پليس نبايد وقت خود را صرف آدم هاي ضعيف کند و به نظر مي رسد پرونده هاي با ارزش کم جلوي راه ماموران قرار مي گيرد تا از بزرگان غافل شويم اما امروز پليس وقت خود را صرف پرونده هاي ريز نمي کند.رادان افزود: نتيجه گرايي براي ما مهم است و کشف از مبدا تا مقصد ملاک است. همچنين حق السهم شهرستان ها در کشف نيز بايد مشخص شود. امروز مبارزه با قاچاق نيازمند کار اطلاعاتي است و بايد شبکه هاي قاچاق را به درستي شناسايي و تعيين کنيم.

کشف 1400 پرونده قاچاق به روش اطلاعاتي

جانشين فرمانده نيروي انتظامي از کشف 1400 پرونده به روش اطلاعاتي خبر داد و گفت: قبول ندارم که رئيس پليس قاچاق يک استان خودش در کمين بنشيند. او بايد با کار اطلاعاتي پرونده هاي بزرگ را شکار کند. امسال 1400 پرونده به روش اطلاعاتي کشف شده است و اين براي ما کافي نيست.رادان با بيان اينکه با محدوديت ها و کمبودهاي راه مبارزه با قاچاق کالا آگاه هستيم، افزود: بايد اقدامات و تعاملات فرااستاني برقرار شود و علاوه بر مانورها در عمليات ها نيز به صورت مشترک و هماهنگ اقدام شود.

موضوع ارز نبايد امنيتي شود

وي با بيان اينکه هنوز هم اصرار داريم که موضوع ارز نبايد امنيتي شود افزود: از نظر پليس اين حوزه امنيتي نيست و قائله ارز نيز رفع شده است البته هر کجا که مردم احساس ناامني کنند پليس وارد مي شود.وي ادامه داد: هم اکنون سوخت آزاد در کشور ما 700 تومان است در حاليکه در کشورهاي همسايه بيش از 3 هزار تومان فروخته مي شود. اين امر کدام قاچاقچي عاقل را ترغيب نمي کند که به سمت قاچاق برود اگر هزار تومان نيز هزينه قاچاق سوخت شود باز هم قاچاقچي سود کلاني مي برد.

رادان با انتقاد از برخي دستگاهها در مورد عرضه سوخت گفت: هنوز به دستگاههاي که سوخت سهميه اي مي دهيم نظارت و کنترل دقيقي نداريم و نمي دانيم اين سوخت به کجا مي رود. برخي رانندگان هم که ديگر کار نمي کنند و سهميه را مي فروشند. البته سهم رانندگان در قاچاق سوخت بسيار اندک است.وي با اعلام اينکه بايد روي سهميه بگيران عمده کار کرد و آنها کنترل شوند افزود: نيروگاهها، مراکز توليدي و صنعتي و بخش کشاورزي مراکز سوخت بگير عمده هستند اگر اقدامات امسال نبود مشخص نبود چه ميزان قاچاق سوخت داشتيم.

کنترل قاچاقچيان حرفه اي و سابقه دار

رادان با اعلام اينکه کنترل قاچاقچيان حرفه اي و سابقه دار در دستور کار پليس است، گفت: اين امر نيازمند کار اطلاعاتي است و بايد تمرکز خود را روي سرمايه داران و سرمايه گذاران قاچاق متمرکز کنيم ضمن سطح توانمندي نيروهاي جوان نيز بايد با استفاده از تجربه بازنشسته ها افزايش يابد.

کشف 800 ميليارد تومان کالاي قاچاق

وي ادامه داد: در سال جاري 800 ميليارد تومان کالاي قاچاق با قيمت ارز مرجع کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد افزايش نشان مي دهد.

با قانون 72 سال پيش با قاچاقچيان مقابله مي کنيم

رادان با بيان اينکه به دنبال تصويب قانون معطل مانده مبارزه با قاچاق هستيم، تاکيد کرد: با قاچاق امروز بر اساس قانون 72 سال پيش برخورد مي کنيم و اگر قانون جديد تصويب شود دست نيروي انتظامي و قضات براي برخورد با دانه درشت هاي قاچاق باز مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.