شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: محمدرضا فروتن: آلبومم در مراحل پایانی است ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فروتن این روزها برای تولید نخستین آلبوم موسیقی خود در تردید است که چه نامی و چه زمانی را برای انتشار آن در نظر بگیرد و این سوال به وجود می آید که این تجربه خوانندگی از سر ذوق و استعداد هنری است یا اینکه تنها یک واکنش هنری یا رقابت با دیگر بازیگران سینمایی کشور است که به خوانندگی روی آورده اند.

محمدرضا فروتن: آلبومم در مراحل پایانی است

هنوز ساخت تمامی قطعات این آلبوم به اتمام نرسیده است. بازیگر فیلم «قرمز» در پاسخ به این سوال که چه نامی را برای آلبوم خود انتخاب کرده اید، گفت: «هنوز اسمی برای آن انتخاب نشده است.» فروتن با اشاره به زمان انتشار این اثر یادآور شد: «کار ساخت قطعات این آلبوم ادامه دارد و زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست.»

بازیگر فیلم «دو زن» در پاسخ به این سوال که آیا مانند امین حیایی یا بهرام رادان تصمیمی برای اجرای نمایش موزیکالی هم گرفته اید، خاطرنشان کرد: «علاقه ای به اجرای اپرا و نمایش موزیکالی ندارم.» بابک زرین در کنار سیروان خسروی به تنظیم 8 قطعه آلبوم محمدرضا فروتن می پردازند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.