جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قبرهای 50 میلیون تومانی در بهشت زهرا! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

هفت صبح: براي خريدن زمين فرقي نمي كند مي خواهيد در آنجا زندگي كنيد يا بميريد، بايد پول زياد داشته باشيد.

در این زمانه قبل از اینکه سرتان را روی زمین بگذارید و بمیرید لطفا فکری به حال خانه آخرت تان کنید تا میت تان روی زمین نماند. شما علاوه بر اینکه در این دنیا باید در به در دنبال خانه بگردید، نباید از خانه عاقبت تان غفلت کنید.

این روزها مردن هم خرج دارد. تورم وقت مردن هم دست از سر شما بر نمی دارد. هر مردنی تا شب چهل آنقدر خرج دارد که ترجیح می دهید با گرانی ها و سختی های این دنیا بسوزید و بسازید تا اینکه نفرین و ناسزای بازماندگان را زمانی که دست تان از دنیا کوتاه است بشنوید و تن تان در گور بلرزد.

قبرهای 50 میلیون تومانی در بهشت زهرا!

این یک وجب خاکی که آخر و عاقبت، همه ما روزی در آنجا می خوابیم اندازه طلا و حتی بیشتر ارزش دارد. حتی دیگر قبرها پیش فروش نمی شود مبادا فردا قیمت زمین بالا برود و فروشنده ضرر کند ؛ اين وسط دلال ها حسابی نان شان در روغن است.

واقعیت این است که این روزها، گورستان ها هزینه مضاعفی به زندگی روزمره مردم افزوده که در بعضی از شهرها به هزار و یک دلیل، تبدیل به مشکل اجتماعی شده است.

قبرهای 50 میلیون تومانی!

بهشت زهرا در قیمت های مختلف و نجومی  ید طولایی دارد و حالا ديگر حتي برای داشتن خانه ابدیت هم باید پول زیادی خرج کرد. شهر مرده های تهران مانند شهر زنده هایش کم کم به قبرهای چند طبقه و بعید نیست تا چند وقت دیگر به برج های چند طبقه تبدیل شود.

قبرهای عمومی سه طبقه ای که خود بهشت زهرا می فروشد، 900 هزار تومان است اما قبرهایی که بین مردم دست به دست می شود و صاحبان قبر می خرند و می فروشند بسته به عمر قبر و اینکه درکجای بهشت زهرا قرار دارد، از پنج تا 50 میلیون تومان قیمت گذاری می شود.

البته داستان قبرهای خانوادگی داستانی مجزا دارد و مقبره های خانوادگی بسته به اینکه کجاست و چقدر متراژ دارد حداقل با 300 میلیون تومان قیمت به فروش می رسد.

قيمت قبرهای امامزاده  بستگي به مشتری  اش دارد!

بالا بودن قیمت قبرها در امامزاده ها نیز مشهود است. البته قبرستان هایی که در امامزاده های تهران وجود دارد نرخ مصوبی برای فروش قبر ندارند ولی مسئولان اوقاف می گویند نرخ قبر 100 تا 400 هزار تومان است.

در اینجا قیمت ها بسته به مشتری و جایش بالا و پایین دارد و اینکه بازمانده میت چقدر می خواهد بابت قبری که بخرد هزینه کند متنوع است: «پولدار باشند 100 تا 200 میلیون تومان هم می فروشیم و اگر توان مالی نداشته باشند ممکن است قبر را رایگان در اختیارشان قرار دهیم.» متوليان امامزاده عین العلی زین العلی در اشرفی اصفهانی بالای 100 میلیون تومان قبرهایش را می فروشند.

امامزاده زید واقع در دربند با قیمت زمین برابری می کند و 50 تا 60 میلیون تومان خرید و فروش می شود. امامزاده قاسم نیاوران نیز 60 میلیون تومان است. البته باز هم می شود قبر ارزان قیمت در امامزاده های اطراف پیدا کرد. برای نمونه در امامزاده ابراهیم منطقه صالح آباد(جنوب تهران) که بسیار دورافتاده است قبر را تا یک میلیون تومان هم می توان معامله کرد.

همه جا، پای دلال در میان است

قیمت قبر در تمام کلان شهرهای ایران بالاست  اما مهم ترین مشکلی که باعث شده خانه آخرت هم مانند خانه دنیایی مان گران باشد و سر به فلک بکشد؛ واسطه بازی و کلاهبرداری هايی ا ست که در دنیای خرید و فروش قبر وجود دارد. درآمد کلان کلاهبردارها، دلالان و واسطه های گورستان ها به قدری است که این شغل هم کم کم دارد به فهرست مشاغل پردرآمد کشور اضافه می شود!

قیمت قبر در شهرهایی غیر از تهران

مشهد: قیمت قبر در حرم مطهر امام رضا(ع) از 25 میلیون تومان تا 480 میلیون تومان است و پیش خرید هم نمی شود. سال گذشته ارسال پیامکی با عنوان «مزایده یک قبر در مشهد مقدس» آن هم با قیمت حدود نیم میلیارد تومان بر سر زبان ها افتاده بود.

در این پیامک 10 خط تلفن گذاشته بودند که اپراتور این خطوط درباره علت مزایده اینطور توضیح می داد: «این قبر توسط آستان قدس رضوی به خانم دکتری هدیه داده شده که اکنون قصد دارد جهت کار در امور خیریه این قبر را به مزایده بگذارد.

قیمت اولیه برای فروش این قطعه 480 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.» یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این قبر دارد برخلاف قبرهای دیگر حرم مطهر که سه طبقه هستند یک طبقه است و نزدیک به حرم قرار گرفته!

قم: دومین مکان گران برای دفن اموات، حرم حضرت معصومه(س) است که قیمت قبر در این مکان از 100 تا 180 میلون تومان متغیر است. این قبور نیز به روز فروخته می شود و هرچقدر این قبرها به حرم نزدیک تر باشد گران تر هم خواهد شد. در گورستان های شهر، قبرها از 40 میلیون تومان معامله می شود. شاید در قم کمتر خانه ای پیدا شود که به اندازه یک قبر160 میلیون تومانی قیمت داشته باشد.

شهرری: قبرهایی که در حرم حضرت شاه عبدالعظیم به فروش می رسد از 25 میلیون تومان تا 85 میلیون تومان هزینه دارد. قبرها به روز فروخته می شود. قبور در باغ توتی حدود 60 میلیون تومان است و در آستان ابن بابویه(شهرری)، قیمت ها از 20 میلیون تومان شروع می شود.

سمنان: در سمنان نیز قیمت قبر بالا رفته است. به گفته سمنانی ها قبرها اگر در بالای گورستان، زیر درخت و جای خنک باشد بیش از 12 میلیون تومان قيمتش است!

اراک: جای شکرش باقی است که هنوز در ایران شهرهایی پیدا می شود که قیمت قبرهایش کمی  منطقی باشد. مثلا قیمت قبر دوطبقه در اراک از 700 هزار تومان به بالاست و قبر بالای يك میلیون تومان هم بعید است در این شهر پیدا شود.

کرمان: قیمت قبر حداقل 100 هزار تومان برای آرامستان های جدید تصویب شده است.

تبریز: قیمت قبر در « وادي رحمت » تبریز بالا رفته و در طبقات و تحتانی قبرها حداقل 300 هزار تومان است و در صورت پیش خرید به 500 هزار تومان می رسد و مقبره هایی با گنجایش 14 قبر كه تا 22 میلیون تومان فروخته می شود. البته عده ای می گویند قیمت قبرهای قطعه «ولیعصر» توافقی است و گاهی بیش از پنج میلیون تومان هم معامله شده.

شیراز: در حرم شاهچراغ(ع) حداقل قیمت قبر 40 میلیون تومان است و حداکثر 180 میلیون تومان. البته در اینجا می توانید چانه هم بزنید برای اینکه پنج درصد تخفیف برای قبرهای 40 میلیون تومانی و 10 درصد تخفیف برای قبور 180 میلیون تومانی در نظر گرفته اند.

اهواز: در آرامستان کنونی اهواز که بهشت آباد نام دارد، قیمت قبر مانند قیمت زمین و خانه در محله های گوناگون نوسان دارد. قبرهای نزدیک به در ورودی گاهی بین 12 تا 18 میلیون تومان هم خرید و فروش می شود.

قطعه های یک و دو و قطعه های مسقف که سرسبز هستند نیز قیمت های شان از يك میلیون و 200 هزار تومان تا سه میلیون و 300 هزار تومان است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.