جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نامه لاریجانی به رهبر انقلاب درباره بودجه 92 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: رئیس مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه خود به مقام معظم رهبری در خصوص تأخیر دولت در لایحه ارائه بودجه ۱۳۹۲ کل کشور خبر داد.

علی لاریجانی در جلسه علنی امروز مجلس از ارسال نامه خود به مقام معظم رهبری در خصوص تأخیر دولت در لایحه ارائه بودجه 1392 کل کشور خبر داد.

لاریجانی تصریح کرد: در این نامه عرض کردم که تأخیر در ارائه بودجه سال آینده ضررهای زیادی دارد و به کشور آسیب می رساند که مقام معظم رهبری هم در این خصوص به دولت تذکر دادند.

رئیس مجلس در پایان تأکید کرد: فرصت زیادی برای بررسی بودجه نداریم و وارد بهمن ماه شدیم و سال آینده هم انتخابات در پیش داریم؛ لذا دولت باید هر چه زودتر لایحه بودجه ۹۲ را ارائه دهد تا ین موضوع روزدتر سامان پیدا کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.